YouTube'da "Laz musso ya veda" videosunu izleyin

bariskonor

Moderator
Oldukça duygusal bir video olmuş. Herşeyin hayırlısı... Almak kadar satmak da var. Mühim olan ağız tadı olsun insanın. Dünya malı her zaman alınır. Umarım daha iyileri sizin olur Aslantürk Ailesi.

O

orgasmatron

Ohh kurturlduk dercesine neyse deger kiymet bilen offroadcu arkadaslar yakin tarihte olacak hatta bir 5 seney bu sitede hep offroad konusulacak nasil mi eminin mussovod korandovod diyorum bu iki efsanevi araclar altinda diger ss modelleri yazilip ciziliyor tivoli yeni korando yeni rexton bunlar kendi basina yazilip cizilebilir cunku 0 arazi kabiliyetli araclar why ? Her yer salincak because of ...

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ahmetkoksal1640

Moderator
Hayırlısı olsun Ercan rabbim daha iyilerini nasib etsin inşallah

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arslanturk_81

Moderator
Tesekkur ediyorum hepinize arkadaşlar Musso bizim için gerçekten aldığım diğer araçlara gore yeri farklı bir yerdeydi uzuldukmu evet ama dediginiz gibi mal yerine gelir can sağlığı olsun video herşeyi anlatıyor diyecek bir söz yok hepinize tesekkur ediyorum

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arslanturk_81

Moderator
Yıllar sonra musso yine kapıda özlemişim bunlarla uğraşmayı bazen yoruyor ama yinede zevkle uğraşıyorum .

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yıllar sonra musso yine kapıda özlemişim bunlarla uğraşmayı bazen yoruyor ama yinede zevkle uğraşıyorum .

Hayırlı olsun yeni aracınız kazasız belasız güle güle binin.
Gelecek yıl benim de korando 2.9 veya musso 2.9 alma niyetim var. Mussolar hakkında türkçe kaynak pek yok. Bu araçların var mı çok sık gösterdiği sorunlar kronik arızalar falan?

arslanturk_81

Moderator
Hayırlı olsun yeni aracınız kazasız belasız güle güle binin.
Gelecek yıl benim de korando 2.9 veya musso 2.9 alma niyetim var. Mussolar hakkında türkçe kaynak pek yok. Bu araçların var mı çok sık gösterdiği sorunlar kronik arızalar falan?
Her güzelin bir kusuru muhakkak var eğer 2.9 almayı düşünürseniz benim tavsiyem Daewoo nun üretimi olan 2.9 lardir ve allirken muhakkak şanzımanın mersedes Benz oluşunu kontrol edin derim çoğu modelde BTR şanzıman mevcut ülkemizde BTR şanzıman daha önceleri kullanıldığından tamirleri mümkün lakin sorunlu bir şanzıman olarak tarihe geçmiştir artık ya usta yokluğu de yada bakimsizligi deyin ulkemiz böyle mimledi BTR şanzımanı .kaporda aksami bulmak biraz sorunlu lakin diğer mekanik aksamlardan kaynaklanan bir.sorun pek yok ben benzinli 3.2 kullanıyorum bunlarda vakum hortumlarindan kaçak boğaz kelebeği gibi sorunlar olabiliyor örneğin .