Yetkili Servislerin Çözemediği Sorunlar

SsTeam

Yönetici
Sevgili arkadaşlar , yetkili servislere gidipte çözümlenmeyen sorunlarınızı ve kaç sefer gittiğinizi , ne kadar zamandır süre geldiğini belirtebilirseniz , buradan istişare ederek gerekli düzeltme veya yurtdışı destek alma noktasında yardımcı olabilirim , olabiliriz..

SsTeam

Yönetici
Cevap: Yetkili servislerin çözemediği sorunlar

Benim ilk başlarda çözülemeyen sorunlar vardı tüm sekten geçerken ses yapıyordu sonra Anlaşıldı ki arazi de drift yaparken aracın altına taş girmiş ve tumseklerden geçerken ses yapıyordu sağolsun ymy Yenibosna selçuk bey ve çalışanları özel olarak ilgilendi ve tasi bulup cikarttilar ve sorunu ücretsiz olarak çözdü ler.

V

vedaterdönmez

Şu ana kadar cozulemiyecek bir sorunla karşılaşmadım inşaallah karşılaşmam da , ayrıca sorunlar çözülmek içindir; )

legionee

Moderator

Arka suspansiyon sertleşmesinden herkes haberdar Sanırım. Artarak devam ediyor. İlk başta yok dediler, sonra olur dediler, şimdi de haber bekleyin diyorlar.

SsTeam

Yönetici

evet pardon o konuyu unuttum şu an için amartisorde alçalma var ve çözüm bekliyoruz.

V

vedaterdönmez

Çözüm yarın hallolucak inşaallah

legionee

Moderator

Amin Vedat Abi ama ben olay hukuka taşınacak gibi hissediyorum.

SsTeam

Yönetici

Yok abi araçla ilgili bir sıkıntı var ise Kore zaten bunu kabul eder ve sorunlu amortisorler değişir

legionee

Moderator

Ne bileyim; sorunun var olduğunu kabul etmeleri bile uzun zaman aldı. Bana bunun normal aşınma payı olduğunu kabul ettirmeye de çalıştılar. Çok savunmacı davranıklarını gördükten sonra ayıplı mal da olsa, arızalı da olsa, çifti 350 TL de olsa müşteriyi kaybetmek pahasına direnirler gibime geldi.

F

falken34

Benim arka suspansiyonlardaki sertlik hariç bir kayda deger bir şikayetim olmadı.
Olduğu konularda da servisler ellerinden geldiğince yardimci oluyorlar.

Bu gün sahsuvaroglu organisasyonda bu konuyu da konuştuk abiler.aracı 3.4 gün servise birakmami istemişlerdi. Amortisorler sökülüp üniversite de teste girecekti.
bu gun haktan beyle konusurken işlerin yogunlugundan dolayı arabayi bırakmayacağımi söyledim.
Eğer mumkunse aracın amortisorleri nin yenisi ile değiştirip üzerinden çıkan amortisorlerin teste gondermesini Rica ettım. Yarın kendisi haber vereceğini söyledi ve Telefonumu verdim.
Kendisinden haber gelince buradan tekrar iletisime geceriz.

SsTeam

Yönetici

EVET ARKADAŞLAR, BUGÜNKÜ ORGANİZASYONUN POZİTİF GELİŞİMLERİNİ GÖRÜYORUM , SİZLER ADINA MEMNUN VE MUTLUYUM.
SIRA İLE BAZI DÜŞÜNCELERİMİ BELİRTMEK İSTERİM:
1-ISMAIL - KORE BİRŞEY HALLEDEMEZ , DİSTRÜBÜTÖR ORGONİZE ETMEDİĞİ SÜRECE BİRŞEY OLMAZ. DİSTRÜBÜTÖRDE ORGANİZE EDİLMESİNİ İSTEDİKLERİ KONUYU BİLE HALLETMEDİLER. ÖRNEK VERMEYECEĞİM. AMA MEVCUT DURUM İTİBARİ İLE BİREYSEL BİRŞEYLER YAPACAKLAR , BİREYSEL MEMNUNİYET SAĞLAYACAKLAR. BUNDAN EMİNİM...
2-KENAN - OFFROAD YAPTIĞINIZ İÇİN GARANTİ KAPSAMINA GİRMEYECEĞİNİ BELİRTİYORLAR , AMA SIRF CLUP TE DİLE GETİRİLMESİ VE BENİM MAHKEMENİN BİR YANSIMASI NEDENİ İLE YUMUŞATARAK SORUNU BELİRLİ BİR AŞAMADA ÇÖZECEKLERİNİ DÜŞÜNÜYORUM. AMA MECUT BU DURUMDAN GERİ ADIM ATMAMAKTA GEREKİR.
3-legionee - HAKLISIN ANCAK HUKUKSAL BİR AŞAMAYA GELMENİZ DURUMDA GÖZE ALACAĞINIZ TEK NOKTA ZAMAN ... SABIR VE DİRAYET.. BEN SABRIMIN SON AŞAMASINDAYIM AMA ALLAH BU ŞEKİLDE SINMASIN , HATTA HİÇBİR ŞEKİLDE.
4-VEDAT - İNAN NADİR OLARAK SENİN KADAR MUTLU MESUT BİR İNSAN TANIMIŞIMDIR. SORUN YAŞAMAMAN SEVİNDİRİCİ , ALLAH GÖSTERMESİN.

GENEL OLARAK - BUGÜNKÜ ORGANİZASYON İÇİNDE NELER KONUŞULDU NELER DİLE GETİRİLDİ BİLEMİYORUM , AMA HERKES ÜZERİNDE POZİTİF BİR DEĞİŞİM , İZLENİM YARATTIĞI AŞİKAR. Kİ ORGANİZAYON İÇİN DAHA ÖNCEKİ AVCILAR MÜDÜRÜ İLE YAŞANILAN SORUN SONRASI BİR DAHA HİÇBİR ORGANİZASYONA KATILMAMA KARARI ALINMIŞKEN. BEN BİREYSEL KARARIM NEDENİ İLE ORGANİZASYONLARA FİRMA İŞTİRAKİ OLMASI DURUMUNDA KATILMIYORUM , DİĞER ORGANİZASYONLAR DA İSE MÜSAİTLİK DURUMUNDA KATILIM GERÇEKLEŞTİRİYORUM. BU PARAGRAFI DİP NOT OLARAK DÜŞMEK İSTEDİM , SEBEBİ İSE TÜM CLUB ADINA BİR TEŞEKKÜR SUNULDUĞUNDA O CLUP İÇİNDE KATILAN VE KATILMAYANLARIN DA OLDUĞUNU , SEBEBİ HER NE OLURSA İŞTİRAK DAHİLİNDEKİ ARKADAŞLAR ADINA TEŞEKKÜR BİLDİRİMİ BULUNULMASI GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM.

KISACA BU YAZIYI İLGİLİ KONU BAŞLIĞI ALTINDA DA PAYLAŞACAĞIM.

SONUÇ OLARAK YAŞANILAN PROBLEMLER VAR OLDUĞU SÜRECE ÇÖZÜME MUHTAÇ, EĞER BU NİHAİ TÜKETİCİ AÇISINDAN MAĞDURİYET OLUŞTURYORSA FİRMA ÖNCE MAĞDURİYETLERİ İVEDİLİKLE GİDERMESİ GEREKİYOR , ASIL OLAN VE UNUTULMAMASI GEREKEN BU... SEVGİLERİMLE...

SsTeam

Yönetici

son dönemde kimse de sorun yok sanırım , inşallah da olmaz. son helezon-amartisör sorunu ne oldu ne aşamada!

SsTeam

Yönetici

Bildiğim kadarıyla kullanıcı hatası olduğu çıktı

SsTeam

Yönetici

hadi ya oraya mı bağladılar.. falken34 bilgilendirirsen sevinirim..

V

vedaterdönmez

Zaten amortisör garantiye girmiyor bildiğim kadarı ile

cavdare

Moderator

gönül umduğu yerden küsermiş- artık millet servisten bişe ummadığı için küsmüyor :)

SsTeam

Yönetici

Benım makınede tork yanı güç kaybı var sureklı uzun yolda ve limıtlerı zorlayarak kullanıyorum mesala Pozantı rampasını cok rahat 160 180 ile 6 vıtes çıkıyordum sımdı 5 vıtes 120 130 ile cıkabıliyorum , aynı durum Ankara gıselerdekı uzun rampada da belli edıyor kendını , kısaca aracda % 25 cıvarı tork kaybı mevcut , enjektorler temız tüm fıltreler Sıfır servıs arac normal dıyor ama bana göre kesınlıkle güç ve Hız kaybı mevcut önceden cok rahat 6 vıtes 4250 devıre kadar çıkıyordu limitor devreye gırene kadar sımdı arac 6 vıtes 3000 devırden sonra ağır devırlenıyor , teknık olarak turbo enjektorler ıntercooler vs her şey mükemmel durumda ama aracın eskı kondısyonu yok .

merhabalar arkadaşlar. ben bartın dan yazıyorum. malım burada servis yok ama fırsat bulursam bolu daki servise gideceğim. benim derdim aracımın sağ ön tekerinden bir ses geliyor. düz giderken yok. ama sadece direksiyonu sola tam çevirip devam ettiğimde sanki bir sürtme sesi gibi bir şey. ama sadece tam sol yaparken var

cavdare

Moderator

aracın önünü takosa kaldır- birisi dreksyonu sırasıyla tam sağa ve sola kırsın- her iki taraftada elinle tekeri çevirerek sürtme yapan yer varmı --ses gerçekten tekerdenmi geliyor görürsün...eğer sorun tekerlerdeyse ona göre çözüm aranır...