Yeni Modeller Musso Grand

Değerli yönetici arkadaşlardan Musso Grand modeline ait yeni bir araç sayfası oluşturmalarını rica ediyorum,Zira her ne kadar yeni bir araç olsa da merak edenler ve benim gibi sahip olanlar için güzel olacaktır diye düşünüyorum,ayrıca forumda benden başka Musso Grand sahibi var mı bilemiyorum ancak bu modelin satışlarının iyi olacağını ve kısa sürede yollarda fazlaca görebileceğimizi ümit ediyorum.Şimdiden teşekkürler.

Değerli yönetici arkadaşlardan Musso Grand modeline ait yeni bir araç sayfası oluşturmalarını rica ediyorum,Zira her ne kadar yeni bir araç olsa da merak edenler ve benim gibi sahip olanlar için güzel olacaktır diye düşünüyorum,ayrıca forumda benden başka Musso Grand sahibi var mı bilemiyorum ancak bu modelin satışlarının iyi olacağını ve kısa sürede yollarda fazlaca görebileceğimizi ümit ediyorum.Şimdiden teşekkürler.
Güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin

bariskonor

Moderator
Valla heyecan yaratan bir araca erkenden sahip olmuşsunuz. Kazasız belasız mutlu günlerde binmek nasip olur inşallah.

hayırlı olsun. yorumlarınız nedir.
Telekkürler.Forumda Musso Grand test sürüşü ve izlenimlerim diye bir başlık atıp yazdım herşeyi.Açıkçası :hororr:beğendim hatta bugün kullandığım 2012 1.6turbo İnsignia araçtan sonra Musso Granda aşık oldum.Gönül isterdi ki En full olan modelini almak ama maalesef şu an o kadar çıkamam.En ful versiyonda yok yok.Aklınıza gelecek herşey var ancak fiyatı 215.000 lira.