XETEC DTM 691 Navigasyon

Merhaba aracımda XETEC DTM 691 teyp takılı. Yalnız içerisinde harita için hafıza kartı yok. Elinde yazılım olan varmı yada indirebileceğim bir yer.
Vede bu teyplere takılacak hafıza kartının boyutu ne kadar olmalı 2 gb - 8 gb - 16 gb bu önemlimi. Fat 32 ile mi biçimlendirlmeli.

Bilgisi olan yardımcı olabilirmi.
Teşekkurler

Bende yazılım var. Ama guncel değil. Bu yüzden kullanmıyorum. Yazılımı başka kartlara kopyaladigimizda çalışıyor. Bende başka bir karta hem yazılım hemde mp3 atıp öyle kullanıyorum. Model no ile Google de arastirdiginda kullanma kilavuzina erişebilirsiniz. Fat 32 ye gelince onu pc de açıp bakmam lazım. Akşama bakarım. İstersen guncel olmayan navigasyonu verebilirim.

Bende yazılım var. Ama guncel değil. Bu yüzden kullanmıyorum. Yazılımı başka kartlara kopyaladigimizda çalışıyor. Bende başka bir karta hem yazılım hemde mp3 atıp öyle kullanıyorum. Model no ile Google de arastirdiginda kullanma kilavuzina erişebilirsiniz. Fat 32 ye gelince onu pc de açıp bakmam lazım. Akşama bakarım. İstersen guncel olmayan navigasyonu verebilirim.
Valla sevinirim yardımcı olursan

dosya türü fat 32. Boyut 4gb denedim çalışıyor.( 4 gb üstü denemedim) Ben micro sd kart dönüştürücü ile kullanıyorum. micro sd kartı SD kartın içine yerleştirip onuda cihaza bağlıyorum. Micro sd ise usb dönüştürücü ile bilgisayara bağlayıp istediğim müzikleri music klasörüne kopyalıyorum. SD kart almaya gerek yok dönüştürücü ve micro sd ile kullanabilirsin.

Son düzenleme:
dosya türü fat 32. Boyut 4gb denedim çalışıyor.( 4 gb üstü denemedim) Ben micro sd kart dönüştürücü ile kullanıyorum. micro sd kartı SD kartın içine yerleştirip onuda cihaza bağlıyorum. Micro sd ise usb dönüştürücü ile bilgisayara bağlayıp istediğim müzikleri music klasörüne kopyalıyorum. SD kart almaya gerek yok dönüştürücü ve micro sd ile kullanabilirsin.
dosyalar elinizdeyse gönderebilirmisiniz

özelden yolladım. Bildirimlere bakınız. İndirdiğiniz arşiv dosyasını rar dan çıkarın karta kopyalayın tamamdır.

Son düzenleme:
özelden yolladım. Bildirimlere bakınız. İndirdiğiniz arşiv dosyasını rar dan çıkarın karta kopyalayın tamamdır.

merhaba, bende de aynı model cihaz var, navigasyona girdiğimde kart takın diye uyarı veriyor. onun dışındaki fonksiyonlar çalışıyor. cihazin kafasini çıkardim yan tarafta üzeri garanti bantlı SD kart vardi XETEC marka. Bilgisayara taktim ancak SD karti bilgisayar gormuyor muhtemelen bozulmus. Baska bir SD karta bahsettiginiz dosyalari kopyalamam navigasyonun calismasi icin yeterli olur mu? oyle ise banada link atabilirseniz cok sevinirim. genieril@yahoo.com

Bende şuan evde internet yok dosyayı paylaşamıyorum. Başka kartlada çalışıyor. Hatta bu sitede igo yazılımı paylaşmışlar. Biraz konulara baksan bulursun. O daha güncel ve bizim cihazda çalışıyor. Ben denedim. Onu indirin daha iyi.

buradakini indirip denedim ancak cihazda nevigasyonu ssecince kart yok uyarisi veriyor. ayni konuda buyuk N kucuk n gibi durumlardan bahsetmisler onlarida deneyecegim. Sizdeki SD kart iceriginin nasil gorundugunun bır ekran gıruntusunu atabilirmisiz. bende kı orjinal kart bozuk oldugundan olmasi gerektigi seklini dosya adlarinin bilemiyorum. tesekkurler