Uzaylılar Türkçe Konuşuyor

toranaga

Moderator
İspanyollara göre uzaylılar Türkçe benzeri bir dil konuşuyor. 2010 yılında yayınlanan rapora göre, yüzyıllardır dünyayı UFO'lar aracılığıyla ziyaret eden uzaylılar, güneşten 4,3 ışık yılı uzaklıktaki Alpha Centuari gezegen sistemi kökenliler ve çevredeki gezegenleri kolonileştirmeleriyle biliniyorlar.
Raporda, dünyayı ziyaret eden uzaylıların iki cins oldukları, bunlardan birincilerin insana çok yakın özellikler taşıdıkları belirtiliyor.
Bu cinsin çok ileri teknolojiye sahip olduğunun vurgulandığı raporda, uzaylıların telaffuzu Türkçe'ye çok benzeyen bir dil kullandıkları kaydediliyor.

Dünya yüzeyinde bir çok insanı uzay gemilerine alarak takip çipi taktıkları ve bu çiplerin ancak vücuttan ameliyatla çıkarıldığı, çiplerin akıllı olduğu ve vucutta hareket ederek çıkarılmaya karşı tepki verdiği çıkarılan çiplerin analizinde ise imalatında kullanılan materyallerin Dünya'da olmadığının anlaşıldığı (ameliyat görüntüleri internette mevcut) bilgisi sirius uzay araştırmaları tarafından da bildirildi.

CNI'nın raporunun özellikle ABD istihbarat kaynaklarına dayandıralarak hazırlandığı bildiriliyor.

ACABA BİZ TÜRKLER UZAYLIMIYIZ... Turan ŞENSES 27/03/2015 

mehmet82

Moderator
Bu konu çok ilgimi çeker, özellikle antik çağda gelmiş ve çeşitli izler bırakmışlar kuramı çok ilginç gelir bana.
Yukar daki resimdeki tiplere benzeyen birkaç kişi tanıyorum ihbar edebilirim.:mshareketliifade118
 

Üst