Turkcell Yüksek internet ücreti

SsTeam

Yönetici
15 Yıldır Türkcell müşterisiyim 22.11.2013 tarihinde 2 günlük İstanbul’dan Kıbrıs’a iş toplantısına gittim 0532 207 X7 X0 no lu hattım için internet kotam bittiği için ayrıca 2 gb internet paketi de aldım ayrıca yurtdışı süper paketten günlük 9.90 TL karşılında 100 dakika 100 sms ve 50 mb internet paketinden satın aldım fakat maalesef aldığım paketlerin hiçbirinin geçerliliği yokmuş nedeni de hattımın 4GB paket bitti için 2 gb ve 50 mb internet hizmetinden faydalanamıyor muşum bu yüzden 1 günde internet erişiminden dolayı 686,23 TL güncel tutar bilgisi aldım müşteri memnuniyeti açısından sorunun çözülmesini arz ederim.
 

SsTeam

Yönetici
Valla Turkcell olsun diğer operatörler olsun hatta digiturk ve benzeri kuruluşların fatura sistemini inanın çözebilmiş değilim adamlar ne dese haklı çıkıyor malesef bende platinum adı altında Turkcell'in üyesiyim söylediklerine göre herşey içersinde sınırsız bi paketim var. Ailevi durumlar nedeniyle hastane ve benzeri kuruluşların 444 'lü numaralarını bir ara çok aramam gerekti o bile ekstra benim faturama yansıtıyorlar. Söylediğimde ise bu dahil değil ekstradır binbir tantana yapıp mecbur size ödetiyorlar.
İnternet paketi ise benim bildiğim ayda sadece 1 kereye mahsus bir paket alabiliyorsunuz 4 GB + 2 GB alıabildiğini sanmıyorum.Ama Yurtdışı paketi tamamiyle farklı bir olay ekstra bedel verip kullanabiliyorsunuz neden ona bedel almışlar inanın bende çözemedim ama Turkcell bu vardır bi çıkar yolları allem edip kallem edip bence ödeticekler size o bedeli ki inşallah ödemezsiniz , Gereksiz ! bir bedel
 

Üst