VİDEO Türk Mucitten Doğalgaz Faturalarına son verecek suyla çalışan Kombi

SsTeam

Yönetici
işte bu , bilim adamları bu insanların önün nasıl açacağız , nasıl vatan için daha hayırlı olabilecek bir şekle , üretime geçilebilinir. ama yok bakın bu adamcağıza tse belge bile vermez , neden bilinmeyen mihraklar nedeni ile.. Enerji bağımlısı olan ülkeler enerjiyi tekelinde tutan ilkeler tarafından kullanılmaya , sömürülmeye devam edilecek. hidrojen , lpg ye göre daha patlayıcı ve patlama esnasında çıkan güç lpg deki güce göre daha fazla. gerekli koruma vs. gelişimler yapılsa, YERLİ OTOMOTİV Ve tabii HİDROJENLE çalışan ÇIĞIR AÇAR KENDİ TARİHİMİZDE. AMA MÜMKÜN DEĞİL.
Araç motorları küçültüldükçe vergiler nasıl arttırılır bu düşüncede yetkililerimiz. elektirikli araçlarda destek veren ülkeler o kadar fazlaki ve verdikleri destek te cabası , bizim ülkemizde ise dizel araç fiyatına satılıyor. hidrojenli araç için mi destek verecekler? Bizzat kendimin şahit olduğu bir konu USA dan getirilen bir tıbbı cihaz ve çok kısıtlı tahlil yapmasına rağmen ülkemize 50-100 bin usd dolar karşılığı getiriliyor ve içinde kullanılan test kitleride yine aynı firmadan alınma zorunluluğu var. kirler ise yaklaşık her biri 1000 usd dolar civarı. ve aynı kitle sadece bir düzine test yapabiliyorsunuz. yeğenim ve çalışma arkadaşları (üniversiteden) bir cihaz geliştirdiler , bu cihaz ile TÜRKİYE-AVRUPA BİRİNCİLİĞİ VE DĞNYA 3. LÜĞÜ kazandılar. Cihazda çoklu test yapabiliyorsunuz , ve kit olarak ta sadec 1,5 tl lik bir maliyeti var. 1,5 tl ile 100 e yakın test yapılabiliniyor. vs.vs.vs
Ancak cihaz için 1 AD. PROTATİP yapıldı bir taneside yine devlet hastahnelerimizden birinde denemek üzere verildi. 2-3 yıl önce gelen cevap , yeterliliği konusunda sıkıntı yok ancak hastanelerin alabilmesi için onay gerekiyor. ne sağlık bakanlığı nede ilgili hastaneler bu cihazı kullanmak için pozitif bir yazı veremediler , cihazın protatip maliyeti 35 bin tl civarı seri imalatta ise 5-10 bin civarı. ve herkes kendi kitini kullanabilir. ancak ne destek nede bu işin gelişimi. şimdi benim yeğenim , bırak bunu bilim adamı kardeşimiz ve arkadaşları kendi şirketlerini açtılar ve çoooook farklı bir iş ile uğraşıyorlar. yazık ki ne yazıkk..
 

Üst