Tivoli Bakım Fiyatları

Benzinli Tivoli bakım fiyatları nedir en uygun hangi yetkili servis yapıyor 30 000 bakım yaptırıcam

Yağ
Filtreler
Bujiler
Benzin depo filitresi

Benim aldığım fiyatlar

Tuzla 1200
Maltepe 1000
Maslak 850
Körfez 880

Son düzenleme:

ali

Moderator
Fiyatlar ne kadar pahalıymış , 4 filtre , 4 buji ve yağ , bana kalırsa 500 ü geçmemesi lazım.

mehmet82

Moderator
Bizim dizeller 400tl. civarı servis ücretleri ve çoğuda motor yağı tutuyor.
Ama bende 400tl. lik bakıma gidip 1000-1500tl. den aşağı çıktığımı hatırlamıyorum

Merhaba Murat hocam, bende 1.6 otomatik benzinli tivoli almayı düşünüyorum. Bursa dayım. Bursadaki görevli arkadaş standart bakımları ortalama 500 tl, 60000 de de ağı bakımları oluyor, zincirli olduğundan dolayı 800 civarında oluyor dedi.

sen bakımlarını yaptırdın mı, ne kadar tuttu? eğer normal bakımları bu kadar yüksekse beni düşündürür. bilgi verirsen çok sevinirim.

ali

Moderator
Tivoli 30 bin bakim faturası Filtreler + bujiler + yağ. Buji fiyatları uçuk 100TL + KDV den 472TL yapıyor.
Birde yakıt filtresi deponun içindeymiş , arka koltuk minderini söküp oradan depo şamandırasını çıkarıyorlar.

YvzNazli

Moderator
Garanti bittikten sonra sanayiye yönelirseniz daha uygun fiyatlara çıkabilirsiniz.

GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

YvzNazli

Moderator
Yani iyi usta ile sorun yaşamazsınız. Servisin kullandığı yağ total. Yani Sanayiden 150Tl gibi fiyatlara alınır ama ben yağ olarak mobil derim. Benim Proton'un bujiler Ngk için Bkr6E-11 Denso için K20Pru11 takımını 50Tl ya alıyorum. Sizde aracın bujilerinin kodunu öğrenebilirseniz bu fiyatlara çözersiniz. Keza filtreleri de numune ile bakarsanız kesinlikle uyan başka bi marka bulursunuz, onlarıda fil veya mann alırsanız işçilik beraber max tutacağı 500Tl olur. Ben sanayi severim [emoji1]

GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi