Tivoli 2. Multimedya

Ümit bey selam asagıdakı link tıklarmısın. tivolı ye takılan ikinci multımedia aygıtı ilgimi çekti sanırım senınde ilgini çekecek..
yorumlarını bekliyorum..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ümit Tivoli

Moderator
Cevap: Sürücü Belgesi İşlemleri

merhaba Deniz abi öncelikle multimedia çok güzel ama bece gereksiz gibi birde o önde çok dikkat çekici anında götürürler :distracted:die düşünüyorum ama on numara olur olsa

Cevap: Sürücü Belgesi İşlemleri

Haklisin..yoksa arac icinde yat kalk olacakti...en azindan nasil bir sey oldugunu biliyoruz

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alper

Moderator
Sürücü Belgesi İşlemleri konusu altındaki bu mesajları yeni bir konu oluşturarak buraya taşıdım arkadaşlar.
i lov it:RpS_thumbup:

S.a. arkadaslar ben muhtemelen kandirildim, Tivoli araç satın alırken navigasyonun sonradan güncelleme ile geleceğini soylemislerdi. 9ay sonra 15000 bakımı için gittiğimde servise sordum henüz güncelleme gelmedi dediler. Sizin bu konu hakkında bilginiz var mı?

Iyi aksamlar.. Maalesef cihaz yok ve geleceginden de umudumu kestim.. Yerine baska cihaz olabilir. Ancak aractaki hoparlorler kaliteli yeni cihaz alirsaniz ses kalitesini kaybedebiliriz.onun icin mevcud olani kullanmaya devam ediyorum. Navigasyonuda cep telefundan yararlaniyorum. Mhl kablosu ile lg cep telefonu bagladim navigasyon. Video vs hepsi calisti ancak arac hareket ettiginde cihaz kablo irtibatini kesip kibarca dikkatinizi yola verin deyip devre disi birakiyor.. Bu konuyu bolge mudurlerine tasidim..bana cihazin arkasinda bir baglantinin degisecegini soylediler..ben onay verirsem. Uzun lafin kisasi bende kirginim ve yakistiramadim.. Yakismadi sahsuvarogluna...

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İyi akşamlar . Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. Konya zeki kaya otomotivden almıştım aracımı. Oradaki arkadaşlar çok iyiler fakat bu şekilde satış yapmaları yanlış. Yoksa yoktur. Gerçeği bile bile yalan atmaları bu şekilde satış yapmaları hiç etik değil. Yapacak birşey yok o zaman navigasyon uyumlu ekranlara bakacağız. İstanbul'da bı firma Android eğlence sistemi satıyor 1500tl ye onu arastiracagim.