Temel Bakım Malzemelerini Servis Dışında Alabileceğiniz Online Yerler

Merhabalar
Malumunu Ssangyong marka araçların en büyük sorunu servis ve işçilik sorunlarıdır. Servis kötü işçilik ve fahiş fiyat olarak karşımıza çıkabilir. Bunu aşmanın en kolay yolu Oto Sanayi Sitelerinde teknik anlamda itibar edebileceğiniz bir Usta bulmakta bence. Bu sorunu aşabilir ve güven duyacağınız bir usta bulabilirseniz problemin yarısını çözmüş diğer yarısını da çözmek için arayışa girebilirsiniz demektir.
Ben 1. problemi çözdüm ve güvenebileceğim bir usta temin ettim. gelelim 2. soruna.
Parça tedarik sorununa...
Bu sorunu aşmanın en temel problemi İnternet ve arama motorları.
Ne aradığınızı biliyorsanız karşınıza çıkan arama sonuçları üzerinden sorununuzu çözmeniz o kadar kolay bir hal alacaktır.
Periyodik bakım için size gereken bileşenleri öğrenin, aracın marka/model ve yaş bilgilerinden faydalanarak arama kriterlerinizi doğru okuyun....
1-Yağ
2-Yağ Filtresi
3-Hava Filtresi
4-Polen Filtresi
en temel gereksinimleriniz bunlar. Aracın bakım tipine göre ekstra malzeme gerekebilir. ( Kilometre önemli bir etken )
Muhakkak surette arama motorundan elde ettiğiniz sonuçlar içinde Adres ve Telefon bilgileri bulunan sitelere itibar etmeye ve telefon ile stok durumu Marka/Model teyidi alarak sipariş etmeye özen gösterin.
Bu bağlamda bir kaç kez alışveriş yaptığım bir site paylaşıyorum.
http://www.otomobilyedekparcalari.com/
Bu site üzerinden sipariş ettiğim ürünlerden yana bir problem yaşamadım.
Aynı deneyimleri yaşayanlar lütfen online alışveriş yapabileceğimiz ve parça tedarikinde deneyimledikleri siteleri paylaşırlar ise mutlu olurum.
 

Üst