Tekirdağ Kartal Tepe Tabiat Parkı Uçmakdere Parkuru

nedimkolat

Moderator
“Trakya Kalkınma Ajansı “ tarafından desteklenen “Doğa Yürüyüş Parkurlarının Düzenlenmesi” Projesi kapsamında hazırlanan “Ganoslar Yolu Yürüyüş Parkurlarından biri olan Uçmakdere Parkurunu geziciteam.com - ssangyongclubtr.com üyesi olarak aracımız ile gezdik. Kuş sesleri eşliğinde yolculuğumuzu yaparken doğanın görsel güzelliklerini izlemeye doyamadık.

null

ugurdeniz

Moderator
ya varya, birimiz böyle aracıyla doğaya keşfe çıkınca varya bitiyorum , çok hoşuma gidiyor merakla bekliyorum, bakıyorum konusuna.
tebrikler nedim hocam.
insallah video filan çekmişsindir.

SsTeam

Yönetici
Çok hoş bir gezi olmuşa benziyor bu haftada bizim konaklamali gezimiz den Kareler paylasirim artik

nedimkolat

Moderator
Son resimlerin olduğu alan yamaç paraşütü iniş noktası geniş düzlük var. Çadır kuranlar oluyor.

nedimkolat

Moderator
Bu haftasonu Tabiat parkının Ganoslar Parkuru'nu keşfe çıktık. Güzel görüntüler bizi burada da karşıladı.

SsTeam

Yönetici
Olur abi ailecek toplanıp gidelim vallahi bu hafta'da olabilir belki bir aksilik olmaz ise.

arkadaşlar yagmurlar başladı nedim kardeşimin dedigi parkura gecen c.tesi ufakdan bi burnumu soktum bi de yagmur yerse biz gitmeden show olur diyorum