Tavsiye

Ümit Tivoli

Moderator
Sifir mı ikinci el mi sıfırsa yeni peugeot 3008 e bir bak derim. ikinci el ise Nissan x-trail e bakabilirsin. bence

Alper

Moderator
Yarı otomatik farklı bir teknoloji hocam. Mesela koldan kontrol edilen vites arttırma ve azaltma, yarı otomatik demek değil. Yarı otomatikte baskı balata ve elektromekanik kontrol edilen bir debriyaj tertibatı var.

Bizim şirket aracı 2012 model Fiat Linea 1.3 multijet motor (dizel) sıfır olarak alınmıştı şu an 167800 km'de ve İnananın daha tık demedi. Aracı şantiyede kullandık bazı arkadaşlar araba sürmeyi bile öğrendi üstünde. Kah tünele girdi kah dolgularda gezdi bana mısın demedi. Hatta benim Kyron'u almadan bi düşündüm Linea alıp yükselteyim diye [emoji38]bu süre zarfında genelde 10.000 km de bakımları yapıldı, taşıt tanıma olduğu için hep Euro dizel yakıt kullanıldı bir kerede 1,5 yıl önce baskı-Balata değişti. Ben yerinizde olsam düşünebildim ikinci el fiyatları da uygun tek feza avantajı arka koltuğa kişi oturunca pencere kenarında oturanların yolculuk boyunca hafif boyunları kenara bükük kalıyor (aracın tasarımında yukarı doğru incelme olduğundan) yoksa sağlam araç [emoji1360]
Yada çıtayı az daha yükseltip Fiat 500L alınabilir 2013 modellerini yaklaşık 46-50 aralığında alabilirsiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eyvallah,Alper kardeşim..Actyondan sonra evde kimse ufak arabaya binmez oldu..verdik swifti aldık vitarayi