Suructa katliam var.

SsTeam

Yönetici
Suructa düzenlenen hain bombalı saldirida hayatına kaybeden kardeşlerimize allahtan rahmet diliyor
Hainleride allah kahretsin diyoruz.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

camouflage

Moderator
Bombalı saldırı sonrası aklıma takılan sorular:
Reyhanlı sonrası sabrımızı test etmeyin diyenler, testin neresindeler?
Sırada neresi var?
Bu ülkede çalışan bir istihbarat var mıdır?
Varsa kime çalışır?

cengiz67

Moderator
Bence bu sitede siyaset olmasa daha iyi olur,siz birşey yazacaksiniz benim hoşuma gitmeyecek ben birşeyler yazacağım sizin hosunuza gitmeyecek bosverin siyaseti arabaları mızdan bahsedelim burada

SsTeam

Yönetici
Bu siyaset değil abi hayatlarını hic yerine kaybeden insanların cigligina sessiz kalmak bence insan olarak dil din ırk ariymayan biri olarak yaratilana Yaradan da ötürü sevmekle ilgili bir durum fakat malesef ülkemiz bölündügü için kimse tarafsız olarak olaylara bakamiyor

ugurdeniz

Moderator
Bence bu sitede siyaset olmasa daha iyi olur,siz birşey yazacaksiniz benim hoşuma gitmeyecek ben birşeyler yazacağım sizin hosunuza gitmeyecek bosverin siyaseti arabaları mızdan bahsedelim burada
ismail hocam , cengiz67 isimli forum katılımcısının sözlerine yaptırım gerekirdi ama sakinlikle geçiştirmişsin. şimdi günün önemine binaen admin bir konu açmış.cengiz67 de bu konuya siyaset yapmayın demiş .
cengiz67 ,ülkede ve nerdeyse dünyada bir nolu gündem bu, herkesin dikkati bu olayda;
ve üstelik bu sitede okadar siyaset yapıldı, bu üstteki laflarınızı demediniz , 31 vatandaş-yurttaş-kardeş-komşu-insanımız bombayla katledilince,sevdiklerinden gayrı konunca,onlarca aileye kor düşünce, bu sitede siyaset olmasa daha iyi olur diyorsunuz.
patlama anını gördünüz mü , ben havada uçan bacak kol gövde gördüm. şimdi onlar cansızlar, ölüler yani. hayatlarına son verildi.hayalleri yok artık, sevdikleri yok. bittiler.gittiler..
sırf birileri böyle istedi diye. yine bugün adıyamanda şehit olan uzman çavuşun da mekanı cennet olsun.allah rahmet eyelesin.
dediğiniz gibi bosverin siyaseti arabalarımızdan bahsedelim , de hadi buyrun, bahsedin bişeyler.
ben de bildiklerim doğrultusunda söz teknik olarak yardımcı olmaya çalışacağım.

cengiz67

Moderator
sevgili uğurdeniz siyaset için 100 lerce internet sitesinde forumlar var gidin tepkinizi siyasetiizi orada yapın ülkeyi oralarda kurtarın burası siyaset sitesi değil buraı SS club.tr sanırım anlamını biliyorsnuzdur

Bu konuyu siyasete yönelten tek kişi ilhami beydir. Eğer cengiz bey tepkisini bu yüzden vermişse kesinlikle haklı. Bu başlığın altında terör ve lanet konuşulur siyaset değil. mesele siyasete dönecekse de bugün bir askerimiz şehit oldu. en az suruçta olanlar kadar acı bir durum. bir tarafta sivil vatandaşlarımıza yapılan saldırı diğer yan da bizi koruyan bir mehmetçik. ne yazık ki şehit haberi henüz dikkate alınmadı ve medya da herhangi bir haber göremedim.

dtandogan

Moderator
Ben 4 yıldır dogudayim toplamda ise tam 10 yılın çeşitli doğu ilinde geçti keşke herkes bir kaç yıl burada yaşasa da nelere uzulmesi gerekildigini öğrenme. Boğaz manzarasinda yemek yerken ülke kurtarmak o kadar kolayki.

SsTeam

Yönetici
ben her ne kadar duygularımı ifade edip tepkiler ile karşılassam'da Peygamber efendimiz (sav) “Haksızlıklar karşısında susan dilsiz şeytandır” diyor (Hadis-i şerif)

Elinizden bir şey gelmiyor ise en azından herkese duyurun der bende bu platform'da hayattaki tek amacımızın araçlar vs dünya eğlencesi olmadığını düşünüyorum nitekim soma faciasında da hayatını kaybeden kardeşlerimizin her birine tema vafki ve üyelerimiz ile birlik olup 301 fidan bağışı yaptık.

Sitemizde bir çok yardım kampanyası düzenledik ve bir çok üyemiz'de destek oldu ve bu şekilde bir aile olduğumuza inanıyorum araç sadece bir araç amaç değil.

Benim şahsi görüşüm bu sitenin kurucusu olarak bu sitenin sadece otomobil ile ilgili değil sosyal yaşam ve yardımlaşma ile ilgili her türlü haberi acı tatlı paylaşarak gerçek anlamda insani duygularımız ile hareket ediyoruz.

Kimse siyasi olarak düşünmesin belkide elimizle yapamadığımızı en azından kalbimizden buz ederek söze dökerek ifade eder tepki gösterirsek belki biraz vicdanımız gönlümüz rahatlar.

camouflage

Moderator
Bu konuyu siyasete yönelten tek kişi ilhami beydir. Eğer cengiz bey tepkisini bu yüzden vermişse kesinlikle haklı. Bu başlığın altında terör ve lanet konuşulur siyaset değil. mesele siyasete dönecekse de bugün bir askerimiz şehit oldu. en az suruçta olanlar kadar acı bir durum. bir tarafta sivil vatandaşlarımıza yapılan saldırı diğer yan da bizi koruyan bir mehmetçik. ne yazık ki şehit haberi henüz dikkate alınmadı ve medya da herhangi bir haber göremedim.
Siyasete çektiğim kısmı açıklarmısınız?
Ülkenin bir vatandaşı olarak başımıza neler gelecek, merak etmek suç mu?
İlaveten Adıyaman ve ülkenin muhtelif yerlerinde bütün maksadı memlekete hizmet etmek olan şehitlerimize de başsağlığı diliyor, buna sebep olanları da Allah'a havale ediyorum.