HABER Ssangyong’dan 1,6 litrelik 4x4

SsTeam

Yönetici
Ekli dosyayı görüntüle 1623

Güney Koreli 4X4 üreticisi Ssangyong Paris Autoshow fuarında B segmentinde konumlandırdığı SUV’lerini tanıttı.
Ssangyong’dan 1.6 litrelik doğa harikası
XIV AIR ve XIV ADVENTURE modellerini fuarda görücüye çıkaran marka ezber bozacak yeni araçları ile de tasarım ve dizayna büyük önem verdiğini gösterdi. Türkiye Distrübütörlüğünü Şahsuvaroğlu Dış Ticaret’in yürüttüğü Ssangyong bu yeni modelleri ile B segmentine de adım atmış oluyor.Geliştirilmiş ve güçlü konsepti güven veriyor!

1.6 litre motor hacmi ile görücüye çıkan XIV Air ve Adventure, SUV’ler içerisinde farklı tasarımı, çizgileri ve özellikleri ile rakiplerini oldukça zorlayacak gibi duruyor. Marka 6 ileri otomatik ve manuel şanzıman seçeneklerini benzinli ve dizel versiyonları tercihinize sunuyor. Son teknoloji ile donattığı XIV Air ve XIV Adventure’da da yakıt ekonomisini ön planda tutan Ssangyong, stop/start sistemi ile 2 veya 4 tekerlekten çekiş kombinasyonlarını kullanıyor.

Yüksek seviye güvenlik parolasını XIV’lerde de değiştirmeyen Ssangyong ESP (elektronik denge programı) ile, aşırı veya eksik direksiyon manevrasından kaynaklanan savrulmaları önlemeyi amaçlarken, 7 hava yastığı ve ani fren uyarı sistemi ile de aracın güvenlik unsurlarını tamamlıyor.

Yeni modellerini doğanın gücü ve dinamizmi konsepti ile şekillendiren marka Euro 6 emisyon standartlarına sahip ve 1.6 litre motorunda düşük Co2 salınımı ile dikkat çekiyor. Stop/start teknolojisi ile 2 tekerlekten çekiş modunda; Dizel manuel vites versiyonu için 110-120 mg/km Co2 salınımı mevcutken, benzinli versiyonunda 140-150 mg/km Co2 salınımı mevcuttur.

Genel tasarım ve konsepti itibariyle doğa ve doğanın dinamizmi ile güç konseptini kullanan XIV Air ve XIV Adventure gerek görünümü gerekse genel olarak zengin donanımları ile rakiplerini oldukça zorlayacak gibi görünüyor. Basın Mensuplarının yoğun ilgi gösterdiği marka, ilk kez ürettiği 1,6 litre benzinli ve dizel motor seçeneklerine sahip araçlarından yıllık 100.000 adet satış hedefliyor.

2015 yılında düzenlenecek İstanbul Autoshow fuarı ile yerli tüketicilerin beğenisine sunulacak olan araçlar markanın en önemli modellerinden olacak gibi görünüyor.

http://www.youtube.com/watch?v=j7rM51Zn-I0&feature=youtu.be
 
F

falken34

Cevap: Ssangyong’dan 1.6 litrelik doğa harikası

Bi gelsin bakalım fiyat ne olacak.
 

Üst