DUYURU SsangYongClubTR 1 Yaşında!!!

SsTeam

Yönetici
Tam olarak bir yıl önce bugün, bizi birbirimize yakınlaştıran ve bu aile ortamını oluşturan adımların atıldığı zamandır 3 Eylül 2013


Birkaç kişiyle başladığımız bu yolculuğumuz hızla büyümeye başladı. Türkiye'nin dört bir yanından aramıza katılan üyelerimiz oldu.
Forum içerisinde açılan konularla önce kendimiz bilgilendik, sonra İnternet'te bize rastlayan herkesi birçok konuda bilgi sahibi yaptık.


Fikir alışverişleri gerçekleştirdik, onlarca birbirinden güzel organizasyonlar buluşmalar düzenledik. Hep bir sonrakinde daha iyisini yapmaya çalıştık.


İnsanın bulunduğu her ortamdaki gibi bizde de zaman zaman tartışmalar, atışmalar oldu. Yaşanan iyi, kötü olumlu ve olumsuz durumlara rağmen hep birlik olduk, hep beraber olduk. Yılmadık devam ettik.


Ayrılanlarımız oldu, geri gelenlerimiz oldu, bizi hiç terk etmeyip iyi günde ve kötü günde bizi yalnız bırakmayanlarımız destek verenlerimiz oldu. Hepsine en içten duygularla teşekkür ediyorum.


Buraya geldikleri, üye oldukları bu aileyi oluşturdukları için.
Biz hiçbir zaman sadece bir forum sitesi ile kısıtlı kalmak istemedik. İnsanların aradıkları şeyleri bulduktan sonra çekip gittikleri soğuk forumlardan değil, paylaşımın yanında güzel dostluklar arkadaşlıklar kurulan sıcak bir topluluk haline getirmek istedik. Az da olsa bir şeyler başardıysak bunlar hep sizlerin sayesinde oldu.


Amacımız bu aileyi daha da büyütüp daha çok insana ulaşıp onlarında bu ailenin birer parçası yapmak.


Biz hep dostluklarımız'la ve bunun bir parçası olan sizlerin gururuyla burada olacağız.


Daha nice yıllara.


Saygı ve Sevgilerimle.

Ekli dosyayı görüntüle 1909
 
V

vedaterdönmez

Hayırlı olsun Allah birlik beraberligimizi daim etsin inşallah
 

SsTeam

Yönetici
bende dün katildim araniza, henüz ssangyongumuz yok ama :) insallah uzun süre beraber oluruz
 

rextonmert

Moderator
Hayırlısı abiler, daha nice mutlu huzurlu bol yedek parçalı,aksesuarlı modifiyeli yıllara inşallah:D;)
 

Üst