DUYURU SsangYongClub Tr 2.Geleneksel Kahvaltı Gezisi

SsTeam

Yönetici
Duyuru : Sayın Üyelerimiz:

Soma'da hayatını kaybeden kardeşlerimiz için fidan ekimini belediyeden yer temin edemediğim için 1 hazirana erteledik şu an kadıköy belediyesi ile görüşme halindeyiz haber bekliyoruz.

Bu güzel pazar gününü boşa harcamamak için üyelerimiz arasında yaptığımız iştişare sonucunda kahvaltıyı şile de yapıcağız konuyla ilgili yaptığım mekan araştırması aşağıda belirtilmiştir.

Tam aradığımız gibi güzel bir yer buldum şilede karamander saklı göl denilen bir mekan var 16 çeşit kahvaltı kişi başı 25 tl tek kişilik kahvaltıyla 2 kişi bile doyar diyor gidenler o kadar doruyucu ve uygun fiyatlı.

Mekanı aradım pazar günü için 20-30 kişi geliceğiz diye sabah 9 gibi gelirseniz rahat yer bulabilirsiniz dedi 9 geçtikten sonra yer bulmak zorlaşıyor çünkü gelen öğlene kadar oturuyor. açıkçası ben mekana bayıldım üyelerimizde hem fikirse pazar sabahı buraya toplu olarak çıkarma yapabiliriz

Buluşma Zamanı : 08:30
Buluşma Mekanı : Ümraniye Meydan Açık Otoparkı
Buluşma Noktası : http://harita.yandex.com.tr/?text=FL...47060684242112
Varış Noktası : http://harita.yandex.com.tr/?um=&ll=...779&z=16&l=sat

Buluşma noktasına geç kalan arkadaşlar olursa eğer varış noktası üzerinden navigasyonları ile bulunduğumuz yere gelebilirler.

Danışma için benimle irtibata geçebilirsiniz.
İsmail Dilme - 0532 207 47 70

Mekan Sitesi : Karamandere Saklıgöl

Yorumlar : Karamandere Saklı Göl Sosyal Tesisleri - Şile

Saygılarımla
Admin

Admin -İsmail- Rexton Platinum 4x4 - Katılıyorum 2 kişi
Falken34 - Kenan- Rexton Platinum 4x4 - Katılıyorum 2 kişi
Vedat44 - Vedat- Rexton Platinum 4x4 - Katılıyorum 6 kişi
Togakor - Koray - Rexton Platinum 4x4 - Katılıyorum 3 kişi
Araziadamı- Sabri - Korando Sports - Katılıyorum 2 kişi
Barjen - Korando Sports 4x2 - Katılıyorum 4 kişi
Degisim Enver- Honda NC750X - Katılıyorum 2 kişi
Karsum- Rexton Limited 4x4 -Katılıyorum 2 kişi
Celo53- Actyon Sports 4x2 - Katılıyorum 4 kişi
Ynsoz -Kyron - Katılıyorum - 2 kişi
Edzmtn - Actyon Sports 4x2 - 2 kişi
Orçun81 - Actyon Sports 4x2 -2 kişi

Toplam 12 araç ve 31 Kişi olduk maşallah diyorum :)

V

vedaterdönmez

Cevap: Ssangyong Club Tr 2.Sahsuvaroglu Organizasyonu

Vedat Erdönmez-Rexton platinum 4x4 katılıyorum

SsTeam

Yönetici

valla helal aslında katılmak isterim , ama 19 mayısta motosikletler ile Edirneye gideceğiz bakalım olursa neden olmasın. ama bu organizasyona firmanın araçlarını getirip tanıtması vs. bilerek reklam yapmalarına göz yummak gibi geliyor. ki aslında mevcut sorunlar olmassa normal karşılarmıydım bilemiyorum ama şu an çok doğru gelmiyor. neyse yer anadolu yakasında olursa katılabiliriz herhalde. bu arada eşli-çocuklu bir organizasyonmu? masrafları ssangyong mu karşılıyor? nedir daha detay verebilirmisiniz Vedat - İsmail...

SsTeam

Yönetici

açıkçası koray abi tek tek taraflı bir organizasyon değil her iki tarafında yararını olucağını düşünüyorum hem ssangyongclubtr olarak yeni üyeler ve arkadaşlar edineceğiz hemde sitemizi daha geniş kitlelere tanıtacağız ayrıca profosyone bir organiasyon olacağı için bütün ssangyong sevenler çoluk çocuk torun tombalak güzei bir gün geçireceğiz.

senide ayrıca anlıyorum ama hiç canını sıkma sen bu sitenin en başta gelen demirbaş modarator lerindensin senin fikirlerin ve önerilerin bizim için herkezden önemli.
masrafları muhtemelen ssangyong karşılıycak :)

Cevap: Ssangyong Club Tr 2. Gezi Organizasyonu hakkında

Selamlar, katılmayı ve sizleri tanımayı çok istesem de, 19 mayıs sebebi ile şehir dışında olacağım. (Malum, haftasonuna ek bir gün bulur bulmaz atıyoruz kendimizi şehir dışına)
Benim gibi katılmak isteyip burada olmayacaklar için ayrı bir plan olsa ne güzel olurdu...

SsTeam

Yönetici

merhaba karsum 18 mayıs da organizasyon zaten benmi yanlış anladım acaba anlatmak istediğini.

Selamlar, katılmayı ve sizleri tanımayı çok istesem de, 19 mayıs sebebi ile şehir dışında olacağım. (Malum, haftasonuna ek bir gün bulur bulmaz atıyoruz kendimizi şehir dışına)
Benim gibi katılmak isteyip burada olmayacaklar için ayrı bir plan olsa ne güzel olurdu...

merhaba karsum 18 mayıs da organizasyon zaten benmi yanlış anladım acaba anlatmak istediğini.

17-18-19 mayıs birleştirip -ayıptır söylemesi- deniz sezonunu açalım diyoruz ailecek

V

vedaterdönmez

Ben çocuklarla 6 kişi katilicam

V

vedaterdönmez

Ismail yazmıştım 4 çocuk babasıyım diye :)

SsTeam

Yönetici

Abi ben dun aksam ne yedigimi hatırlamıyorum ama 4 rakami aklimda kalmis cocuk sayisi aile bireylerinin sayisimi hatirliyamadim.

F

falken34

Polo nezde güzel bir rota var... Ekte veriyorum... Oraya da girebiliriz... :)

SsTeam

Yönetici

İsmail kardeşim, öncelikle sana teşekkür ederim, teveccühe bulunmuşsun. Ayrıcabugün telefon ile yaptığımız görüşmede programı bir sonraki haftaya taşıyacaktın diye hatırlıyorum. 24 veya 25 Mayıs. Tarihleri kontrol ederek herkesin katılabileceği bir tarih organize edersen sevinirim. Birde tavsiyemdirki bu tarz organizasyonlarda daha önce yapmıştık. Herkes çok fazla yayılmadan evde kahvaltısını yapsın, Avrupa yakası ve Anadolu yakası gelecekler için bir ortak nokta belirleyelim (kavacık gibi) , ve sabah en geç 10 da buluşulup MANGAL keyfine gidelim. Organizasyonda gidilecek yer belirlendikten sonra bence katılacak olanlar kişi sayısını netleştirerek ücretlerini sana önceden göndersin. Sonra anlaşma yapıyorsun ve gelmeyen olunca o maliyet kişilere tekrar yansıyor. Tabii gelecek olanlarda çok acil bir mazeretleri olmadığı takdirde netleştirmiş oluyoruz. 24 veya 25 Mayıs olursa Karsum da katılabilir diyedüşünüyorum. Sevgiler...

F

falken34

korah abi haklı..benim için farketmez kalabalık olması için erteleyebiliriz..polonezköy civarı ufak güzel bir parkur da var..oraya girip ordan sonra mangala kaçabiliriz..

F

falken34

rota bu

SsTeam

Yönetici

Herkez için uygunsa o zaman buluşmamızı 25 mayıs 2014 erteliyorum kahvaltıyı herkez evinde yapıcak kavacık da sabah 10 gibi toplanırız ordan araçlarla polonezkoy parkurunda gezeriz ordan acıkınca önceden anaştığımız bir yere gidip kebaplarımızı ailecek yelleriz.

V

vedaterdönmez

Hadi bakalım hayırlısı olsun

Yapın yapın biz İstanbul dışındaki gariplere de resimlerle hava atarsınız artık :))))

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi.

SsTeam

Yönetici

ah be ülancığım istanbul dışındaki bulunduğun şehirde de sen yaparsın bir organizasyon üylerimize bütün imkanları sonuna kadar açıyoruz.

Ayıp ettin abi ne zaman isterseniz.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi.