Ssangyong xav konsept ile gelecekten izler veriyor

SsTeam

Yönetici
Ssangyong, önümüzdeki dönemde pazara sunacağı yeni modellerin işaretlerini Seul'de sergilediği XAV konsepti ile veriyor.

Güney Koreli SUV üretici Ssangyong Tivoli modelini Avrupa pazarına tanıtmasının ardından, Güney Koreli SUV üretici Ssangyong, Seul Otomobil Fuarı'nda sergilediği XAV konsepti ile karşımıza çıkıyor.

XAV ismini eXciting Authentic SUV tanımlamasından alan yeni konsept, özellikle ön tasarımı ile ilk kez 1996 yılında yollara çıkan ilk nesil Korando modeline gönderme yapıyor. Köşeli hatları ile geniş bir iç hacim vaat eden yeni XAV konsept, arazi kabiliyeti ile de outdoor meraklılarına göz kırpıyor.

Konfor seviyesi ayarlanabilen elektronik havalı süspansiyon, açılabilen tavan ve patlamayan lastikler gibi özellikleri ile dikkat çeken Ssangyong XAV'ın kalbinde, 1.6 litrelik motor, elektrik motoru ve lityum iyon bataryalar ile birlikte görev yaparak hibrit bir sistemi oluşturuyor.

Bu sayede marka tarafından e-4WD olarak nitelendirilen elektrik destekli dört tekerlekten çekiş sistemini sunabilen Ssangyong XAV, yüksek performans ve düşük tüketim değerleri sunabiliyor.

O

orgasmatron

bende fark ettim benim korandoyu andırıyor Ssangyong çok güzel prototip yapıp seri üretim aşamasında bunu çirkinleşiren bir firma anlamak zor açıkcası.Örnek actyon sports böyleyken

böyle oldu

V

vedaterdönmez

Yunus Şahsuvaroğlu ile Son görüşmemizde Kore'den bundan sonra her sene yeni bir model ekleneceği müjdesini aldığını belirtti izlemeye devam

O

orgasmatron

Ssangyong gerçek bir jeep yapsın rubicon gibi sabit akslı bol metalli ve az elektronikli dünya çapında satışları hoplar

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O

orgasmatron

Diff Kilitli yani land cruiser, patrol 70-99 arası ne yaptıysa onu yapsın tek bir modelde kısa kasa ya çift ya 4 kapı eski korandoya arkaya one kilit ve öne sabit dingil yeni bir motor koyacaklar orasını burasına biraz daha modern çizgiler oldu bitti elektroniksiz ama

F

falken34

abi model eklenecek te usta konunda bir gelişme olacak mı peki?
servislerde belli ustalar var..onun haricinde doğru düzgün usta yok..

O

orgasmatron

Hindistandan gelecekmiş ustalar ))

O

orgasmatron

Abi sen jeepten anlamıyon jeep köşeli ve az çirkin olacak zaten

O

orgasmatron

Biz az elektronik dedik adamlar arabayı full elektrikli yapmışlar hahaaha adam olmaz bu arabadan

cengiz67

Moderator
Mehmet bey, korando 2.9 var 200000 km gibi piyasası anlamsız fiyatlarda 99 model sizce ederi ne olabilir sitedeki bu araç hakkında bilgi sahibi tecrübeli biri olarak

O

orgasmatron

Td mi sadece t mi ?

O

orgasmatron

Turbo dizel ve düz vites ise 300.000 km olsa fark etmez otomatik ise altına üstüne bakmak lazim 25-30 arası iyi fiyat