Ssangyong Turismo Çıktı...

SsTeam

Yönetici
Güney Koreli otomobil üreticisi Ssangyong, yeni MPV modeli Turismo’yu Avrupa’da satışa sundu

Ekli dosyayı görüntüle 27


3 metreden fazla aks mesafesi ve 5 metrelik uzunluğu ile yeni Ssangyong Turismo, Ford Galaxy, Renault Grand Scenic ve Seat Alhambra gibi standart MPV otomobillerden daha büyük boyutlara sahip olacak. Ssangyong’un yeni Turismo modeli bir MPV otomobilden çok Hyundai i800, Mercedes Benz Viano ve VW Caravelle gibi van modeller ile aynı kategoride yer alıyor.

Sonuç olarak sunduğu geniş iç hacmi, değişken yolcu ve yükleme kapasitesi sayesinde 7 yetişkin ile 875 litre bagaj hacmi sunuyor. 5 kişinin oturabildiği yolcu koltuklarından feragat edilip yatırıldığında ise bagaj hacmi yaklaşık 3,5 katına, 3,146 litreye yükseliyor.

Kalabalık aileler için gündelik kullanım ve ticari taşımacılık için kullanılmak üzere tasarlanan yeni Ssangyong Turismo, esnek kapasitesi sayesinde birden fazla rol üstlenirken, mükemmel sürüş konforunun yanı sıra yüksek donanım seviyesi ile lüks sınıf bir otomobil hissi vaat ediyor.

Ssangyong Motor Birleşik Krallık CEO’su Paul Williams “£18,000’dan (54,000 TL) başlayan fiyatlar ile yeni Ssangyong Turismo, pazarda benzersiz bir konuma sahip olacak. Kilit noktaları değişkenlik ve yenilikçilik olan yeni Turismo, lüks iç mekan tasarımı ve rekabetçi fiyat etiketi sayesinde sınıfında öne çıkan bir otomobil olacak.

Uygun fiyatına rağmen gerek sunduğu yolcu kapasitesi gerek yükleme kapasitesi ile Turismo, adeta 2 otomobil vaat edecek. Otomobil endüstrisinde bir ilk olan 5 yıl sınırsız kilometre garantisi de cabası.” dedi.
 

Üst