Ssangyong Tivoli Yakıt Tüketimi

SsTeam

Yönetici


Güney Kore kökenli otomobil üreticisi SSangYong, B projeksiyonunda bulunan aracı kompakt Suv Tivoli ile, 2015 yılının mayıs ayında İstanbul’da düzenlenmesi planlanan Auto Show otomobil fuarına gelecek.

Araç Ekim 2014’te Paris’te düzenlenen Paris Otomobil Fuarında tanıtılmış, ve düşünülenden daha fazla ilgi çekmeyi başarmıştı. 2015 Model SsangYong Tivoli, benzinli ve dizel motor seçenekleri ile dünya pazarıyla birlikte, Türkiye pazarında da yeni yılda yerini alacak. SSangYong araçların sahip olduğu sportif görüntünün bir adım daha öne çıkarıldığı araçta, araç içi son teknoloji ürünler kullanılmış ve sürücünün sürüş stresini en aza indirilmesi hedeflenmiş.

2015 Model SSangYong Tivoli Yakıt tüketimi hakkında net veriler, şuan için yayınlanmadı. Ancak performansına göre duyarlı bir yakıt tüketimi bekleniyor. Araca sahip olmak isteyenler, hem 2 çekiş, hem de 4 çekiş seçenekleri ile sahip olabilirler. 2015 Model SSangYong Tivoli’nin fiyatının ise, 55 ile 80 bin tl arasında olması bekleniyor.

İstanbul’da yapılacak Auto Show’da araçla ilgili tüm detaylar netlik kazanacak.
 

YvzNazli

Moderator
Uğur bey bu değerler hangi şartlar altında elde edildi? Şehir içi olarak düşünürsek Atmosferik motor için gayet başarılı gözüküyor ancak koşullarda önemli. Kazasız belasız cezasız kullanmanız dileğiyle.:)
 
ben sabiha gökçende gördüm beğendim

GT-N5105 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 

YvzNazli

Moderator
İçi çift renk olanlara hasta oluyorum.
Makina ateş ediyor.
İç ve Dış tasarım ilgi çekici.
Üstelik iç hacim olsun bagaj hacmi olsun araba dışardan göründüğünden daha geniş
Pazar payını arttırmak, rakiplerine yetişmek ve hatta geçmek gibi bir niyetleri varsa malesef fiyatlara bi ayar çekmeleri lazım. Fazlası ile rakibi varken Türkiye piyasasında tutunması biraz zor olacak.
Kolundan tuttuğumu Tuzla'ya bayiye götürdüğüm için bayağı inceleme fırsatım oldu. Yakında Şahsuvaroğlundan maaş isteyeceğim 😄😄


GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
2015 model tivoli mayis ayinda aldik.. pek fren kullanmamaya alisik sadece sag ayagimi pamuk gibi kullanirim.. her 400 km de benzin aldim . 135 ile 151 tl odeme yaparak sehir ici tuketimi 35krs olarak ortalama tukettim. Ne kadar cok sik sert fren o kadar yakit harcanir
 
Hiç ölçmedim depo fulleyerek fakat şehir içi sakin kullanmama rağmen 9 un altina düşemiyorum o da günce yakit fiyatlari ile 50 kuruşun üstüne çikiyor. Lpg attirsam garanti bozuluyor kaldim iki arada bi derede.
 

ahmetkoksal1640

Moderator
Hiç ölçmedim depo fulleyerek fakat şehir içi sakin kullanmama rağmen 9 un altina düşemiyorum o da günce yakit fiyatlari ile 50 kuruşun üstüne çikiyor. Lpg attirsam garanti bozuluyor kaldim iki arada bi derede.
LPG yi bir dostum taktirdi tek bir markayı servis kabul ediyor( zavoli) garanti bozulmuyor bende o yüzden taktirdim 25 ila 30 krs a kadar düştü demişti servisle tekrar bi görüşün bence

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 

Üst