SsangYong Tivoli Port Bagaj

Ümit Tivoli

Moderator
Bunu alıcam hatta aldım gibi bisi Türkiye'de şu anda bir tane var merkezden ymy yenibosnaya getirttim inceledim çok hosuma gitti.
Ürün fiyatı biraz pahali yani 5000 TL nin üstünde
Şimdi yorumlarınızı istiyorum

dtandogan

Moderator
Cevap: Port bagaj için yorumlarınız

Cok guzel gorunuyor parasina bakilirsada cok kalitelidir ama bana pahali gibi geldi

Ümit Tivoli

Moderator

saol abi tkr ederim parası şundan pahalı orjinal olması ve türkiyede bu tarzda olmaması.
bu diğerleri gibi aracın üstünde havada durmuyor altında özel bir sünger gibi bir şeyi var direk tavana oturuyor.tok yani dolu bir görüntü oluyo

ali

Moderator

Digerleri gibi tavandan yüksekte olmaması güzel , aracın aerodinamiğine olumsuz etkisi çok az olur bu şekilde yapışık olunca, ancak pahalı bence.
Kaliteli aksesuar ürünleri genelde pahalı zaten . Tabi biz resimden kalitesini anlayamıyoruz, ama siz canlısını görüp beğendiğiniz sanırım.
Hayırlı olsun diyelim.

ahmetkoksal1640

Moderator

Tamam çok güzel ama bu durumda sunroof iptal gibi duruyor

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ümit Tivoli

Moderator

Digerleri gibi tavandan yüksekte olmaması güzel , aracın aerodinamiğine olumsuz etkisi çok az olur bu şekilde yapışık olunca, ancak pahalı bence.
Kaliteli aksesuar ürünleri genelde pahalı zaten . Tabi biz resimden kalitesini anlayamıyoruz, ama siz canlısını görüp beğendiğiniz sanırım.
Hayırlı olsun diyelim.
abi kaliteli kayet iyi yani çakma çukma bişi değil parasıda dediğin gibi pahalı ama yapıcak bişi yok:chuncky:

Alper

Moderator

Bu tavana sıfır oturunca yanlışlıkla sunroofu açmayasın hocam :chuncky:
Fiyatı da kendi gibi güzel :RpS_thumbup:

rucar

Moderator

Bence çok pahalı, sürekli aracın üstünde durmasındansa kullanılacağı zaman takılıp sonra çıkarılması bence daha kullanışlı olur. 2.si bu iki taraflı açılıyor mu? Bende tek taraftan açılanı var, aldıktan sonra anladım ki her iki taraftan açılması gerekli bir şeymiş. 3. olarak da daha yüksekte duranlara kıyasla virajlarda araç dengesini etkilemesi daha az olacağı doğru ancak ön kısmı çok sürtünme direncini azaltacak şekilde tasarlanmamış gibi bence, alt kısımda da düz bir alan var, altına hava girmeyeceği düşünülürse standart olanlardan daha fazla rüzgar sesi yapacağını düşünüyorum. Son olarak de araçtan memnun kalmaz veya 1 yıl sonra başka bir aracı beğenip kaşıntı başlarsa, yeni aracınıza uymayacağı için satmak zorunda kalacaksınız, böyle sıradışı şeyleri hem satmak zor hem 2. elde para etmiyor. Benden söylemesi.
Bir dost :))

Ümit Tivoli

Moderator

Bence çok pahalı, sürekli aracın üstünde durmasındansa kullanılacağı zaman takılıp sonra çıkarılması bence daha kullanışlı olur. 2.si bu iki taraflı açılıyor mu? Bende tek taraftan açılanı var, aldıktan sonra anladım ki her iki taraftan açılması gerekli bir şeymiş. 3. olarak da daha yüksekte duranlara kıyasla virajlarda araç dengesini etkilemesi daha az olacağı doğru ancak ön kısmı çok sürtünme direncini azaltacak şekilde tasarlanmamış gibi bence, alt kısımda da düz bir alan var, altına hava girmeyeceği düşünülürse standart olanlardan daha fazla rüzgar sesi yapacağını düşünüyorum. Son olarak de araçtan memnun kalmaz veya 1 yıl sonra başka bir aracı beğenip kaşıntı başlarsa, yeni aracınıza uymayacağı için satmak zorunda kalacaksınız, böyle sıradışı şeyleri hem satmak zor hem 2. elde para etmiyor. Benden söylemesi.
Bir dost :))
abi öncelikle tavsiyen için cok tskr ederim. son dediğini düşünmüyor değilim acıkçası yarın birgün satılmaz satılsada bedavaya gider o konuda çok haklısın. hatta 2 hafta öncesi inanırmısın bunu düşündüm. sonrada belki aracı değiştirirsem bir ayak yaptırırım diğer araca bir şekilde uydururum die aklımdan geçti ama bilmiyorum olurmu olmazmı.fiyatına gelince pahalı abi :distracted:ama istiyorum ne yapim:distracted: acilmasıda her iki yöne acılıyormuş bir kaç özelliği varda tam incelemedim abi.

saygılar

nedimkolat

Moderator

abi öncelikle tavsiyen için cok tskr ederim. son dediğini düşünmüyor değilim acıkçası yarın birgün satılmaz satılsada bedavaya gider o konuda çok haklısın. hatta 2 hafta öncesi inanırmısın bunu düşündüm. sonrada belki aracı değiştirirsem bir ayak yaptırırım diğer araca bir şekilde uydururum die aklımdan geçti ama bilmiyorum olurmu olmazmı.fiyatına gelince pahalı abi :distracted:ama istiyorum ne yapim:distracted: acilmasıda her iki yöne acılıyormuş bir kaç özelliği varda tam incelemedim abi.

saygılar

Tasarımı Tivoli için yapılmış, görüntü bütünlüğü sağlıyor ölçüleri ona göre yapılmış. Başka bir araçta kullanılmaz diye bir kaide de yok. Uygun bağlantı elemanları ile her araca uygulanır. Ama aynı işi görecek üniversal bir ürünü bula bildiğin en kaliteli ve fiyatlı ürün ile karşılaştırma yapmak gerekir. Ürün kalitesi ve uzun ömürlü bir ürün mü buna dikkat etmekte fayda var.

Ümit Tivoli

Moderator

nedim abi piyasada baktım üniversallara da hiç boylesi yok açıkçası cok kapsamlı bir araştırma yapmam gerekiyor o kadar da kafamı yoramam abi:chuncky::chuncky:
bu ürünüde gördüm baktım bayaa iyi yani mazeme kalitesi felan on numara artı garantiside vardır heralde ne bilim o kadar paraya:chuncky:

rucar

Moderator

Ben olsam Thule'nin 350 lt'lik bir port bagajını ararım, 2. Elde 1000-1200 lira civarına bulunuyor. Bu alanda gördüğüm kadarı ile en iyisi Thule, İsvaç markası. Tabi bu benim görüşüm. Bende geçtiğimiz yaz bayram tatiline gitmeden aceleyle aldım, üniversal bişey, yerli üretim, (hatta aynı ürünü sitede bir arkadaşımız çok daha uygun fiyata satıyor, 500 liranın altında sanırım). Bir kere çok kullanışlı bişey, ben Kyron'un üstüne taktım, ıvır zıvır herşeyi doldurdum(kamp malzemelerini, hatta semaver ve tüplü mangal da var içinde), uzun seyahatlerde çok rahat oldu. Şimdi söktüm garajda gelecek yazı veya uzun seyahati bekliyor.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ümit Tivoli

Moderator

Abi o markayı bende baktım da tam bakmadım ama tekrardan bir araştırma içine giricem tskr ederim