SsangYong Tivoli Dizel Otomatik Şehirler Arası Yakıt Tüketimi

SsTeam

Yönetici
Cevap: Tivoli dizel otomatik şehirler arası yakıt tüketimi

Ala gayet başarılı yakıt tüketimi

SsTeam

Yönetici

Enteresan Rexton'dan konforlu diye biliyorum yakit tuketim ekrani olmasi bile yeter.

ahmetkoksal1640

Moderator

Enteresan Rexton'dan konforlu diye biliyorum yakit tuketim ekrani olmasi bile yeter.
Özelliklerin in fazla olması konforlu olması demek değil benim için araç uzun yolda sessiz se yormuyor sa konforludur bu konuda da rex çok üstün

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

YvzNazli

Moderator
Yani ben daha düşük bir yakıt tüketimi beklerdim açıkçası. Çok sakin kullanımda 1.6 benzinli Passat 5.5-6 lt yakıyordu.

GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

rucar

Moderator
Yani ben daha düşük bir yakıt tüketimi beklerdim açıkçası. Çok sakin kullanımda 1.6 benzinli Passat 5.5-6 lt yakıyordu.

Benim Fluence 1.5 dci EDC bile 5.8-6.2 arası yakıyor, bu değerler normaldir. Bir de Ahmet kullanmışsa hiç kasmamıştır sabit hızla gideceğim diye falan

YvzNazli

Moderator
4-4.5 arası bir tüketim beklerdim ben [emoji28] 1.6 dizel az yaksın bi zahmet, tabi bir Suv olduğunu göze alarak değerlendirmek lazım ki Fluence da durum buysa Tivoli az bile yakmış [emoji23]

Eski aracım 1,5 dizel 110 beygir latutide 100 km klima açık 7 litre yakıyordu bence gayet başarılı ve ekonomik bir rakam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

benim volvo şehir içi 5,5 5.7 yakıyor, sert kullanımda..
kyron da 9- 9,5 lt yakıyor şehir içi hiç şaşmadı şimdiye kadar :D

dtandogan

Moderator
Gayet guzel hatta guzel otesi. Otobusle tek kisi gidip gelme parasi sehir icinide sayaflrsan. Demekki aractaki ikinci kisi tamamen kar. Basarili