SsangYong Team Profosyonel Araç Telsizi

SsTeam

Yönetici
Telsiz ehliyetimizi aldıktan sonra işleri artık büyütüyoruz ve araç telsiz sistemlerine yöneliyoruz bununla ilgili uzun araştırmalar sonra almaya karar verdiğim beğendiğim telsiz sistemini buldum ve bugün siparişini verdim sipariş vermek isteyen arkadaşlara örnek olması için paylaşıyorum.

cavdare

Moderator
Cevap: Profosyonel Araç Telsizi

fiyat ve özellklerle ilgili bilgide paylaşırsan düşünen arkadaşlar çin daha iyi olur..
bende telsiz almayı düşünüyorum ama henüz belgeyi almadım. arabada telsiz olsa ama belge olmasa ne olur ?

atalay

Moderator

İsmail abi telsizi ne yaptın test ettinmi nasıl alınırmı.

SsTeam

Yönetici

Anten eksiğim olduğu için tam anlamıyla test etme şansım olmadi ama neco test etti bir süre fena değil dedi.

Anteni sipariş verdim bekliyorum.

KOKEZ

Moderator

Ben de 60 gün anten beklemiştim. Limdi telsiz bağlı ama şehir içi pek kullanmıyorum 😊

Merak ettim bu telsizlerle kiminle konusacaksiniz. Frekans olayı nasıl olacak. Sadece meraktan sordum

SsTeam

Yönetici

Telsiz Ehliyetli olan kişiler ile veya Offroad yaparken telefonların çekmediği yollarda ve konvoy sırasında çok işe yarıyor.

Alper

Moderator

Merak ettim bu telsizlerle kiminle konusacaksiniz. Frekans olayı nasıl olacak. Sadece meraktan sordum
Sitede birçok arkadaşta amatör telsiz ehliyeti var Ahmet abi. Eskiden gezilerde el telsizi ile irtibat kuruluyordu. Şimdi biraz daha gelişti ve bu telsizler ile görüşüyorlar.

nedimkolat

Moderator

Düşünürsen dediğin gibi, uygulamada öyle değil. Evde akşam vakti sinyalin ulaştığı kadar mesafede 3 yada 4 kanalda görüşme olmakta. Bundan yıllar evvel olsa idi Ahmet Abimin bizden çok deneyimi vardır. Ben yazılanları okudum, boş kanal bulmakta sıkıntı çekilirmiş. Şimdilerde sucular bile kullanmıyor.

SsTeam

Yönetici

Istisnalar haric Telsiciler enteresan tipler herkes birbirinin kuyusunu kazıyor üçkağıt yalan dolan facebook ta birbirlerine nasil girdiyorlar ohaa diyorum..