SsangYong Rexton W Sahipleri Buraya Bakalım Kaç Kişiyiz.

• Konbuyu başlatan falken34
  • Başlangıç tarihi
F

falken34

Rexton W Kullanıcısı olarak kaç kişi olduğumuzu bilelim.
Üye olan herkez model yıl bulunduğu il bilgisini listeye eklerse iyi olur..
benden başlayalım..

falken34-2013 rexton w -istanbul

SsTeam

Yönetici
Cevap: Rexton W Sahipleri Buraya Bakalım Kaç Kişiyiz.

merhaba bende bayiler arasında fiyat teklifi alıyorum citroen c4 picasso 2011 takasa giricem hayırlısıysa 1 ay içinde platinum at 4x4 beyaz alıcam :cool:

SsTeam

Yönetici

Bugun itibariyle Beyaz Rexton W 4x4 At Platinum aracımın siparişini verdim insallah cuma gunu elimde olur araç. :)

6 aylik limited 4x4 kullanicisiyim. Istanbul/Anadolu yk. Selamlar..

F

falken34

sn karsum.bende anadolu yakası ataşehirdeyim..bu taraflara gelirseniz mutlaka beklerim..

arkadaşlar allah istediğiniz araçları almayı ve hayırlı olarak binmeyi nasip etsin...daha çok üyeler katılacağına eminim...

SsTeam

Yönetici

Bende Çamlıca libadiyedeyim arkadaşlar üyelerimiz arttıkca SsangYong Rexton sevenler ve kullananlar olarak bir buluşma düzenlemeyi düşünüyorum.

F

falken34

sayı arttıkça gezi organize ederiz..mangal piknik v.s..toplu halde gezmek daha karizmatik oluyor:cool:

SsTeam

Yönetici

bende kafamda kurguluyorum uyelerimiz biraz daha artsın 2 ay içerisinde güzel bir organizasyon dusunuyorum.

Sn falken, isyerim icerenkoyde. Bir musait zamanda elbtte. Selamlar..

SsTeam

Yönetici

Merhaba arkadaslar artik bende bir rexton faniyim araç muhtesem diyicek tek kelime bulamiyorum. :)

Merhaba bende mersinden mucahit agustos ayinda rexton w platinyum aldim 96bin tl aracimdan cok memnunum yalniz extra olarak taktirdigim dvd navigasyon sorun cikartiyor koltuk basliklari jvs marka tvlilerle degistirildi ama orjinali gibi basi dayayamiyosun geride kaliyor tekrar orjinal basliklari taktiracam arkada oturanlar film izlesi diye taktirmistim on konsoldaki 7inclik jvs arada kendiliginden mapaniyor tek faydasi geri gorus kamerasi onun disinda aracimdan memnunum

F

falken34

hayırlı olsun aracınız..orjinal olmayan elektrnik aksamlar bazen sorun çıkarabiliyor.inşallah düzeltirsiniz.

SsTeam

Yönetici

26/07/2013 tarihinde beyaz Rexton W platinium araç aldım....Çok memnunum araçtan, ilk 5000 bakımı için geçenlerde Çakıroğlu otomotive götürdüm...Yağı değişti ve genel kontrolü yapıldı...İstanbul Kadıköy deyim....Aracın ön tampon altına aksesuar yaptırmayı düşünüyorum ancak araştırdım hiçbiryerde bulamadım...Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim...

SsTeam

Yönetici

Merhaba fnurkan formumuza hoşgeldiniz aracın on tamponuna ne tur aksesuar yaptırmayı düşünüyorsunuz.

F

falken34

26/07/2013 tarihinde beyaz Rexton W platinium araç aldım....Çok memnunum araçtan, ilk 5000 bakımı için geçenlerde Çakıroğlu otomotive götürdüm...Yağı değişti ve genel kontrolü yapıldı...İstanbul Kadıköy deyim....Aracın ön tampon altına aksesuar yaptırmayı düşünüyorum ancak araştırdım hiçbiryerde bulamadım...Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim...
nasıl bir eksesuar düşünüyorsuuz anlamadım.anlatırsanız daha iyi yardımcı olabiliriz.

SsTeam

Yönetici

nasıl bir eksesuar düşünüyorsuuz anlamadım.anlatırsanız daha iyi yardımcı olabiliriz.
Ön tamponun alt siyah kısmını daha dolgun gösterecek birşey düşünüyorum.... Tampon koruyucu yada siyah bölümü metal görünümlü kaplatmak istiyorum...

SsTeam

Yönetici

Sayın falken34, diğer forumda gördüğüm bf goodrich AT 265-65-r18 lastikleri nereden aldınız...Fiyat nedir paylaşırsanız çok memnun olurum...Şayet aldığınız yerin telefonunu yada adresini paylaşırsanız sevinirim....Ortağımda da AMAROK var ve ikimizinde araçlarının lastik ebatları 255-65-r18...Rexton da siz taktığınıza göre 265 uyumlu oluyor...Biz heriki aracında lastiklerini sizinki gibi tercih etmek istiyoruz...Tavsiyeniz ne olur..Memnunmusunuz?...Şimdiden teşekkür ederim,

F

falken34

Sayın falken34, diğer forumda gördüğüm bf goodrich AT 265-65-r18 lastikleri nereden aldınız...Fiyat nedir paylaşırsanız çok memnun olurum...Şayet aldığınız yerin telefonunu yada adresini paylaşırsanız sevinirim....Ortağımda da AMAROK var ve ikimizinde araçlarının lastik ebatları 255-65-r18...Rexton da siz taktığınıza göre 265 uyumlu oluyor...Biz heriki aracında lastiklerini sizinki gibi tercih etmek istiyoruz...Tavsiyeniz ne olur..Memnunmusunuz?...Şimdiden teşekkür ederim,
265-65-18 bf goodrich t/a lastikleri kartal sanayide oltay otodan aldım..yanlış hatırlamıyorsam 1900tl gibi bi rakama geldi..iyi pazarlık ederseniz bir miktar daha indirim olabilir...
rexton a bu lastik sıfır oturuyor..hatta ön lastiğin arka tarafı esnemede azcık sürtüyor..oksijenle plastiği ısıtıp 8-10mm daha içeri bastırdım..artık hiç değmiyor..:cool:
lastikler güzel.at sınıfında en sessiz lastiklerden birtanesi...çamur kum toprak performansı da gayat başarılı..daha önce kullandığım toyo open country a/t lastiklerden daha başarılı..toyolarda iyiyidi ama bf goodrich gerçekten fark ediyor...

bir büyük çap lastik bağladığınızda size fazla yakıt harcıyor gibi gelecektir.aslında orjinalle arasında pek fark yok..
örneğin ben orjinal lastikle 30lt mazotla uzun yolda 400km gidiyordum.a/t lastikleri takınca aynı yolu 360km gittim..
şöyle ki: lastik çapları arasında %6 büyüklük farkı var..yani ben 360km değil 384km gittim...kilometre saatinde bu rakam eksik görünüyor.aradaki fark sadece 16km oldu...:)

3

35rextonw

Merhaba. Ben de Izmir den size.katılıyorum. 6 aydır kullanıyorum. 19.000 km ye geldi. Sorun yok. Araçtan memnunum.

SsTeam

Yönetici

forumumuza hoş geldin 35rextonw gözümüz yollarda kalmıştı.