SsangYong Rexton W Araç İçi Güvenlik Kamera Sistemi

SsTeam

Yönetici
arkadaşlar aracıma güvenlik kamera sistemi bağlatmaya düşünüyorum ali expressde hoşuma giden 4.3 dikiz aynalı bir ürün var ayıca geri görüş kamerası da var yanında ücretsiz kargo ile 300 tl geliyor

http://www.aliexpress.com/item/Singapore-Post-Free-shipping-New-4-3-Inch-Ultra-Thin-Rearview-Mirror-Monitor-Vehicle-Traveling-Data/837728548.html

bir de aynın ürünün geri görüş kamerasız olanını n11 üzerinden 311 tl faturalı garantili satılıyor sizce hangisi almak daha mantıklı geri görüş kamerası da benim için önemli dışarıdan ayrıca geri görüş kamerası alıp takmak mı mantıklı olur.

http://www.n11.com/43-arac-dikiz-aynasi-kamera-kamerali-g-sensorlu-P22690950

cavdare

Moderator
Cevap: Araç güvenlik kamera sistemi

aklınızda olsun, resimde görünen geri görüş kamerası bizim araçlara uygun değil. benzer bir kamerayı takmak için ortasını çıkararak, tamponu delip oraya yerleştirdim. çok orjinal olduğu söylenemez...

SsTeam

Yönetici

aklınızda olsun, resimde görünen geri görüş kamerası bizim araçlara uygun değil. benzer bir kamerayı takmak için ortasını çıkararak, tamponu delip oraya yerleştirdim. çok orjinal olduğu söylenemez...
Ertuğrul abi linke tıklarsan 3 adet geri görüş kamera alternatifi var hangisi uygunsa onu sipariş veriyorsun.

F

falken34

bence alma abi...
vedat abi multimedya ve geri görüş kameralı teybi 1100tl taktırdı....
ben olsam biraz daha bekler pra biriktirir mutlimedyalı teyp taktırırım...:cool:

toplantıda da gördüm gayet güzel bir sistem olmuş..navigasyon dvd multimedya radyo geri görüş kamerası tv herşey var cihazda...

bende yaptırmayı düşünüyorum vedat abininki gibi..

SsTeam

Yönetici

kenancım öncelikle vedat abinin yaptırdığı sistemi yaptırdığın zaman aracın orjinal bluetooth sistemi iptal oluyor ve telefon görüşmelerinde ses az gidiyor karşı tarafa bunu vedat abide teyit etti ayrıca aracın orjinal görüntüsü bozuluyor benim aracın önünde 10.1 samsung tablet olduğu için navigasyon tv internet telefon film vs herşeyi tabletten yapıyorum o yuzden senin dediğin sistemi ihtiyacım yok ben tek istediğim araç içi kamera kaydı yapsın birde geri kamerası olursa park için iyi olur onun dışında başka bir beklentim yok.

F

falken34

walla o zaman al ismail abi..senin işin görüyorsa ne mutlu :D

benimde bazen kafam kızıyor.evde kenwood anfi var..koyayım 2tane kicker subwofer..basayım anfiyi diyorum kendi kendime :D

sonra vazgeçiyorum :D

cavdare

Moderator

daha önce iki defa yazdım ama bilmiyorum niye kayda geçmedi...
bir konuda ufak bir hatırlatma yapmak istiyorum...geri görüş kamerası bizim araçlara istediğiniz gibi takılmıyor...benzer bir geri görüş kamerasını takmak için kamerayı ayaktan ayırıp, tamponu delerek oraya yerleştirdim..pek orjinal olmasada en uygun oyle göründü..isterseniz ayağıyla da tampona monte edebilirsiniz ama o zamanda çok göz önünde olur...bu arada tamponda ki kameranın dezavantajı aradaki mesafeyi tam kestiremiyorsunuz. daha yukarıdan aşağıya doğru takmanın yolu bulunursa daha kullanışlı olur..birde merak ettim acaba belirtilen ekran kontak açılınca kendiliğinden açılıyormu..ben piranhanın navigasyonu ile kullanıyorum..malesef her seferinde kontak açılınca cihazıda ayrıca açmak gerekiyor.açılmasıda biraz (40-50 sn)zaman alıyor...bu nedenle geri görüş kamerasını çoğunlukla kullanmıyorum...

F

falken34

kicker hakikten daha dün baktım nasıl bir ses kalitesidir yahu bir müzikteki bütün enstrümanları okadar kaliteli veriyorki boğmadan baş ağrıtmadan müthiş bir zevk veriyor bende fiyatlara bakıyorum eğer yaptırabilirsem öyle çok büyük bir sistem olmasada kaliteli müzik dinlemek için kicker tesisat koyabilirim araca
walla barış koycaz ama nereye koycaz.. :D
tesisat koyunca bagaj kalmıyor ki arabada...

SsTeam

Yönetici
Cevap: Araç güvenlik kamera sistemi önerisi

Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın. Çok şık olmuş.

SsTeam

Yönetici

ismail hayırlı olsun güle güle sıhhat ile kullan. ancak son resimde sanki tüm cam kapanmış gibi yolu rahat görebiliyormusun?

SsTeam

Yönetici

Hayırlı olsun nerden getirtiniz kaca maal oldu.

SsTeam

Yönetici

300 USD ye eldi MOntaşda 150 TL. Kamera wifi falan dahil.

SsTeam

Yönetici

yurt dışından mı aldınız ürünü türkiyeden mi?