SsangYong Rexton W 32mm Spacer Uyguladık

• Konbuyu başlatan vedaterdönmez
  • Başlangıç tarihi
V

vedaterdönmez

Cevap: spacer yapımı

http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/10/26/25b38744e0524bb91[IMG]
http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/10/26/ffd7ee2468a427bbb5eda4abe5a89f7f.jpgff09842c153b958.jpg[/IMG]

SsTeam

Yönetici
Cevap: Ssangyong Rexton'a 5 cm Spacer Uyguladık

Kenan arkadaşımı kutluyorum kötü komşu mal sahibi yaparmış distribütöre aksesuar talebinde bulunmaktan dilimizde tüy bitti bu iş mihenk taşı oldu bundan sonraki şnorkel ve yükseltme işinde kendi üyelerimiz arasında tecrübeli arkadaşlar yönlendirmeleriyle başarıya ulaşacağımızı inanıyorum.

O

orçun81

Eline emeğine sağlık kenan. Yeni bijon ölçüleri kaç oldu.

V

vedaterdönmez

Elimdeki jantlar 5x120 idi denemek için ona göre yapıldı ama istediğimiz ölçüde yapılabiliyor sıkıntı yok Orçun

O

orçun81

Ben 6 yaptırmak istemiştim uymamisti. Elimde 6×139 jant vardi. Herhalde 5 olunca her ölçü tutuyor

V

vedaterdönmez

Bu tarz bi jant düşünüyordum 5x130 bijon araliginda jant bulamıyorduk şimdi sorun yok

V

vedaterdönmez

Kenan ile bi görüş bi çalışma yapmak lazim

O

orçun81

Abi yeni 1 ay önce jant aldım. Almasaydim banko 1 takım yaptirirdim. Yeni jant almak isteyen için biçilmiş kaftan.

V

vedaterdönmez

Geçen gün bi lastikciye gitmiştim bu jantlari gördüm çok hoşuma gitti şimdi rahatlıkla bakabilirim artik[emoji3]

V

vedaterdönmez

Orçun senin arabanın son halini bi atta görelim nasıl bi jant aldın

O

orçun81

Anca benim jantları satarsam bunlardan takabilirim

legionee

Moderator

Kenan ve Vedat Bey'lere üstün başarılarından dolayı tebrik ve teşekkürlerimizi sunuyorum, mamafih Vedat Bey'in kendi aracını kobay olarak kullanması, Kenan Bey'in beceri ve yeteniğini bu projede adeta konuşturması birçok ufku geniş arkadaşımıza esin kaynağı olurken bazı tüzel kişilere de utanç kaynağı ve KAPAK olsun.:cool:
Şimdi ; Kenan Abi, Vedat Abi eIinize, emeğinize, kolunuza sağIık. Harika bir iş çıkardınız. Demek koca fabrikalar, en büyük plazalar yalanmış, gerek ve yeter olan Kenan ve Vedat Abi ile, torna makinesiymiş. Nerelere söyledik de boş gözlerle cevaplandı bu aksesuar aşkımız. Kenan Abi bu spacer'Iar için başvuru kaç fotoğrafla hangi belgeyle yapılıyor.

SsTeam

Yönetici

Abiler sizlerle calismak çok iyi ya (:) kenan baskanin atölye şahsuvar oğlundan daha yararlı snorkelide ben halledicem bi seklde çok kafaya taktim.

V

vedaterdönmez

Orçun81 kardeşimin araci

V

vedaterdönmez

Arka lastiğe bakınca ne kadar açıldığı bariz görünüyor arkadaşlar

F

falken34

Arkadaslar ilk numune oldugü için biraz ugrastirdi.
Ama emeğe değdi. Spacerleri istediğimiz kalınlıkta ve istediğimiz bijon olculerinde yapabiliriz.
Vedat abi sağolsun testini kendi arabasinda yapmayi kabul etti.bu gün testini de yaptı.
Orçun abi jant ta ve bijon aralığında sıkıntı yok.
istediğin jantin bijon aralığı ve göbek ölçüsünü söyle yeterli.4.5.6.8.bijona kadar yolu var.:D

O

orçun81

Ah bee kenan şunu 1 ay önce gündeme getirmiş olsaydık ne jant vardı bi bilsen onları verip bunları aldım. Jant almak isteyenler için bu bir devrim Kenan. Eline emeğine sonsuz teşekkür