Ssangyong musso 3.2 1998 400 km'de daha naylonları üzerinde 45.000 TL

SsTeam

Yönetici

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...m-de-daha-naylonlari-uzerinde-201506208/detay

SsTeam

Yönetici
2010 yılında gümrükten 0 km satın aldığım araç 1998 yılından 2010 yılına kadar konteynerde
muhafaza edilmiş olup, 2010 yılından beride kapalı garajda bizzat muhafaza ediyorum.

Aracı 15 günde bir yürüyen aksamlarının yağlanması ve yıkatmak için garajdan çıkarıyorum.Aracın yapmış olduğu 400 km bundan dolayıdır.

Aracın 6 aylık MTV 'si 211 TL'dir.

Arac plakalıdır ve vergi borcu bulunmamaktadır.

Aracın muayenesi 01.01.2015 yılında yapılmış olup, yaklaşık 2 yıl muayene sıkıntısı yoktur.

Aracı aldığım zaman gerekli bütün bakımlarını yaptım.Aracı aldığımda klima gazını dahi salmamış vaziyetteydi.

Aracı bilen bilir zaten lakin hatırlatma amaçlı yine söylemek gerekirse;

Aracın motor, şanzıman ve elektrik aksamı orjinal Mercedes Benz'dir.

Araçı otomatik şanzımanlı olup, arazi şanzımanıda orjinal Mercedes Benz'dir, istenildiğinde 4x2, istenildiğinde 4x4 sistemine elektrik motoruyla geçer.

Aracım şuan itibarıyla eşşiz vaziyette olup, naylonları dahi üzerinde durmaktadır.

Araçta orjinalliği bozmamak adına LPG takılmamıştır.

Şimdi gelelim bu aracı neden alıpta kullanmadığıma, bu aracı babam için aldım yüksek, şağlam,
otomatik ve güvenli bir araç olduğu için lakin aracı alıp plakalarını çıkartıp evin önüne çektiğim zaman babamın tepkisi şu oldu; bu arac bana büyük kullanamam!!!

Bende bugune kadar babamı ikna ederim umuduyla aracı muhafaza ettim ama artık umudumu kestim.Bundan dolayı aracı satışa koydum.

NOT:Araç ihtiyaçtan değil araç fazlalığından satılıktır, komik teklifler için aramayınız.

SsTeam

Yönetici
evet enteresan , ancak gümrükte kalan bir çok araç tasiş açık arttırma vasıtası ile satılıyor.