Ssangyong Korando 2014

M

masteryoda

Makyajli yeni Korando'yu heyecanla bekliyorum. İç mekandaki düşük kalite hissi giderilmiş gibi görünüyor. Makyajlı araçlar Ekim ayında gelmeye başlayacakmış. Ben inceleme ve test sürüşü için şimdiden adımı kaydettirdim. İlk gelen parti 4X2 olacakmış. Ben 4X4 düşündüğüm için biraz daha beklemem gerekecek sanırım. Yine de bu hali hakkında fikir almak için teste gideceğim. Fiyatın henüz belli olmadığını söylediler. 4X4 olanlar şu andaki gibi uygun fiyatlı olursa, hemen almayı düşünüyorum aracı. Ancak araç hakkında anlamadığım bir nokta var. Yabancı sitelerde Korando hep 6 havayastıklı gösteriliyor. Ülkemize gelenler ise sadece 2 hava yastıklı. Sloganı "Bizde güvenlik standart" olan bir marka için anlamsız bir durum bence. Ayrıca makjaylı kasaların da sadece 2 hava yastıklı geleceğini öğrenince hafiften sıkılmadım değil.

SsTeam

Yönetici
hava yastıkları konusunda haklısınız sanırım fiyatları makul duzeyde tutup piyasada yer edinebilmek için yaptıkları satış politikası.

M

masteryoda

Son derece yanlış bir satış politikası bence. Aracı hevesle beklememe rağmen, sırf bu nedenle almaktan vazgeçebilirim. Kaldı ki yurt dışı sitelerin tümünde 6 yastık en baz donanımda bile standartken, ülkemize gelen en üst versiyonda bile sadece 2 tane olması bence ayıp. Özel mi yaptırıyorlar nedir:p Bakalım fiyat buna uygun olacak mı? Gelince göreceğiz.