SsangYong Çıkma-cısı

SsTeam

Yönetici
arkadaslar yenı tanısmıs ve merakla bulmus oldugum ssangyong cıkmacısı vardı istanbul maltepe ve ümraniyede olmak üzere ellerinde hemen hemen her parça mevcut olup isteyen arkadasların benımle irtibata geçmesi halinde yardımcı olurum

V

vedaterdönmez

Cevap: Ssangyong çıkmacısı...

Güzel araştırma illaki herkese lazım olacak

SsTeam

Yönetici

aynen abi burda ticari amaç yok maksat yardımcı olabilmek biz büyük bir aileyiz :)

V

vedaterdönmez

Allah razı olsun kardeşim iyilik yap at denize balık bilmez ise halik bilir

Merhaba,

Actyon Sports 2011 model manuel vites 2000 motor aracımızın radyatörü darbeler sonucu delinmiş durumda. Bi radyatör tamircisine götürdüm ve servisde sıfır ücretinin 4 de biri fiyatına yapacağını söyledi ama pek güvenemedim.

Kısaca sağlam bi radyatöre ihtiyacım var. Tel no verirseniz görüşmemiz faydalı olacaktır.

Aynı zamanda sağ dikiz aynası (sadece ayna) ve sol arka stop lambası da lazım tabii fiyatı uygun olursa ... yoksa bööle binmeye devam :)

Saygılarımla.

bende maltepede oturuyorum fakat bilemedim burayı mahalle sokak verirseniz adres gidip bakayım belki işime yarar bişey çıkar

SsTeam

Yönetici

Telefon numaram 0554 788 76 53 ve sizin radyatorleri arastiriyorum maltepede umraniyede de var yakin zamanda cozucez insallah ve stop lambalari sikinti geldigi zaman kalmiyor ama dilerseniz sag stop var bende cami icerden catlak ama muaneden geciyor herhangi bir sikinti olmuyor

SsTeam

Yönetici

Burasi maltepede cinar sanayi sitesinin arkasinda hemen

cavdare

Moderator

bana 4*4 actyon sport sol ön porya lazım, ama bu parçanın çıkmasının sorun çıkarmaması açısından ön soldan darbe almamış olması ve aracın km sinin çok yüksek olmaması gerekir. bu koşullarda çıkma porya bulma şansımız nedir-varsa fiyatı ne olur- ve sorunlu olma ihtimaline karşı nasıl bir yol izleyebiliriz...yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...

Stoklarımızda ihtiyacınız olan her parça mevcut telefonla irtibata geçin yardımcı olalım.
AKKUZU MOTORLU ARAÇLAR ÇIKMA VE SIFIR YEDEK PARÇA SATIŞI
HURDACILAR SAN. SİT. B5 BLOK NO:222 YENİMAHALLE/ANKARA 0312 396 46 76-0541 396 46 76-0532 6000 379

V

vedaterdönmez

Aleykumselam hoş geldiniz

legionee

Moderator

Hoşgeldiniz Metehan Bey, eminim ihtiyacı olan arkadaşlar sizinle iletişime geçecektir.

SsTeam

Yönetici

Ssangyongclubtr Ailemize hoşgeldiniz Metehan bey sizinle çok işimiz olacak.

maltepedeki çıkmacı yer yalı mahallesinde şimdi hatırladım en kısa sürede gidip bi kontrol edeceğim işime yarar bişeyler elbet çıkar teşekkürler

F

falken34

metehan hocamdan pederin actyon için far ve stop lambası almıştım...yine lazım olursa aklımızda bulunsun..