Ssangyong 1.6 Araçların Piyasa isimleri belli oldu

SsTeam

Yönetici
Ssangyong Paris’e iki farklı versiyonunu getireceğini açıklamıştı. XIV-Air ve XIV-Adventure. Şirket bu modelini heyecan verici ve kullanıcı uyumlu olarak nitelediği için güçlü bir motor ve canlı bir kokpit beklememiz doğal. 1600cc benzinli ve dizel olarak üretileceğini umduğumuz araba 4.195mm uzunluğa ve 2.600mm lik lastik ebatlarına sahip olacak.

XIV-Air ve XIV-Adventure Konsept İsimleri değişti X100 ve X100 Long Olarak Piyasaya sürülecektir.
 
F

falken34

bi gelsin bakalım...nasıl arabymış..cok merak ettim şimdi..
 

SsTeam

Yönetici
SsangYong yaptığı açıklamada, Tivoli için tasarlanacak olan iç mekanın oldukça teknolojik olacağını, sürücü ve yolculara IT teknolojileri ile üst düzey kolaylıklar sağlayacağını bildirdi. Araç, oldukça dinamik ve sportif görünen ön tasarımı, geleneksel çizgileri koruyarak genişletilmiş arka profili ve Wrap-around kuyruk lamları ile sade ve şık bir görüntü sunuyor.


YAKIT EKONOMİSİ ÖN PLANDA

Yakıt ekonomisini ön planda tutan SsangYong, stop/start sistemi ve 2 veya 4 tekerden çekiş kombinasyonlarını kullanıyor. Yüksek seviye güvenlik parolasını Tivoli’de de değiştirmeyecek olan SsangYong ESP( elektronik denge programı) ile savrulmaları önlemeyi, 7 hava yastığı ve ani fren uyarı sistemi ile de aracın güvenlik unsurlarını tamamlamayı planlıyor.
 
V

vedaterdönmez

Olacak iyi bi bütçe ayarliyorum merak etme sayın adminim sen miktar söyle
 

Üst