DUYURU Soma Maden İşçileri Hatıra Ormanı 301 adet fidan dikim duyurusu..

SsTeam

Yönetici
Soma'da hayatını kaybeden madenci 301 emekçi kardeşimiz 'in Ruhu şad , Mekanı Cennet, olsun fidan ekim kampanyamızda maddi manevi destek olan tüm üyelerimize ve dostlarımıza tek tek teşekkür ederim.

301 adet fidan kampanyamız tema vakfına İzmir Urla Kadıovacık'a dikilmek üzere bağışlanmıştır.

(Duyuru : Soma Emek Şehitleri ) için Fidan Ekimi organizasyonumuz belediyelerden cevap gelmediği için 1 haziran 2014 tarihine ertelenmiştir şu an üyemiz togokar - koray beyin aracılığıyla Kadıköy belediyesi ile görüşmelerimiz devam ediyor konuyla çok yakından ilgileniyorlar bir aksilik olmaz ise fidan dikimini Sakura (Süs Kirazı) olarak yapacağız.

Ekli dosyayı görüntüle 1086

Merhaba arkadaşlar,

Soma'da meydana gelen maden faciasından büyük üzüntü duyuyoruz.

Kazada hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı dilerim "Allah, böyle acıları bir daha kimseye yaşatmasın, diye dua ediyorum.

Bizde SsangYongClubTr ailesi olarak 25 mayıs'da düzenleyeceğimiz buluşmamızı Soma Fidan Kardeşliği etkinliği olarak bu kardeşlerimizin yanında olmak adına 301 adet fidan dikim organizasyonu planladık fidan ekim yerlerinden 5 TL fiyat bilgisi aldık ve yeterli katılım sağlanırsa belediyelerle görüşülüp uygun bir bölgeye hakkı rahmetine kavuşan kardeşlerimiz adına dualarla fidan dikimi gerçekleştireceğiz.

“Kıyametin Kopacağını Bilseniz Elinizdeki Fidanı Dikiniz” ( Hadis-i Şerif)

Yerindeservis - İsmail Dilme 40 adet fidan-Ödeme alındı
Barjen - Barış Esener 40 adet fidan-Ödeme alındı
Sayın Ibrahim Çeçen ve Şenay Demirtaş 20 adet fidan-Ödeme alındı
Celo53 - Selim bey 20 adet fidan-Ödeme alındı
Etiler Çamlık Kenan Bey 20 adet fidan Ödeme alındı
Vedat Erdönmez 20 adet fidan-Ödeme alındı
Sayın Yeşim Kırdar 20 adet fidan-Ödeme alındı
Falken34 - Kenan 11 adet fidan-Ödeme alındı
Galatasaray Spor Kulubu - İlkay Bey 11 adet fidan-Ödeme alındı
Togakar - Koray Bey 10 adet fidan-Ödeme alındı
Araziadamı - Sabri Yücel 10 adet fidan-Ödeme bekleniyor
Enver Özbay 10 adet fidan-Ödeme alındı
Yüksek Mimar - Özkan Sağlam 10 adet fidan-Ödeme alındı
Kaya Karamehmet 10 adet fidan-Ödeme alındı
Selehattin Bereket 10 adet fidan-Ödeme alındı
Lg Evser Elektronik Orhan Bey 10 adet fidan-Ödeme alındı
Arttek Mobilya Altuğ Bey 10 adet fidan-Ödeme alındı
Yapı Kredi Bankası- Melike Ünüvar 10 adet fidan-Ödeme alındı
Legione –Ali Emre Akgün 10 adet fidan-Ödeme alındı
Mehmet Ali Özbay 5 adet fidan - Ödeme alındı
Fevziye Dilme 5 adet fidan - Ödeme alındı

301 adet fidan bağışımızı topladık bağışçılar ve üyelerimize teşekkür ederiz.
Fidan dikim için belediyelerden yer göstermelerini bekliyoruz yer ve adres bilgisini sitemizden bildirilecek.

Fidan Ödemelerini aşağıdaki hesaba açıklamaya (Soma Fidan Bağışı) diye yapabilirsiniz.

Şube : Etiler Nispetiye
Şube Kodu : 953
Hesap No : 85089451
Hesap Adı : İsmail DİLME
Iban : TR71 0006 7010 0000 0085 0894 51

F

falken34

Cevap: Soma Fidan Kardeşliği 500 adet fidan dikim duyurusu..

güzel bir organizasyon olur inşallah..

SsTeam

Yönetici
Cevap: Soma Fidan Kardeşliği 300 adet fidan dikim duyurusu..

yerindeservis İsmail abi müthiş oldu bu olay fikrin üzerine düşüp arastirmaniz için çok teşekkürler bu arada belediyeye park ve Bahçeler Müdürlüğü ne giderek ücretsiz fidanlardan toplayabildigim kadarını ve Tüp şeklinde olanlarda var çam olarak alabildiğimi getirmeye çalışacağım
Barjen kardeşim öncelikle fikrin için teşekkür ederim bende ne yapabiliriz diye düşünürken senin fikrin bir başlangıç oldu bu proje için benim o an için aklıma gelmeyen ama sizler gibi dostarımız sayesinde yaratıcı fikirler ve sosyal projeler gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

SsTeam

Yönetici

ismail tebrik ederim , eğer ölenlerin ki 284 adetti sanırım isim listesini alabilirsek bir plaka ile ağacın altına koyalım.. bu arada bana cepten hesap numaranı gönderirsen 10 adet kadar katılımda ben sağlayayım, sen toplu olarak al ben sana parasını göndereyim.. dikim işine gelince polenezköy ü iptal mi ettik kaçırdım , tam bir detay ile beni aydınlatırsanız sevinirim...

SsTeam

Yönetici

teşekkür ederim abi polonezkoy iptal olmadı sadece gezi organizasyonu yerine ağaç dikme organizasyonu olucak ama tabi beldiyelerle görüşüp neresi müsaitse ona göre hareket edeceğiz ama polozezkoy yeşil bir alan zaten tahminimce farklı bir yere yonlendirebilirler diye düşünüyorum.

SsTeam

Yönetici

Abi organizasyonu değiştirmeyip istersen bu organizasyonun ardından gerekli izinleri alıp bu ağaçlandırma projesini organize edelim üst üste kaynasip adimizdan söz ettirelim eğer sizin içinde uygun olursa
Bende öyle düşünüyorum zaten fakat organizasyonla aynı anda fidan dikme işi 1 güne sığdırabilir miyiz o düşündürüyor İstanbul genelinde tema vakfı da dahil buna konu ile ilgili mail gönderdim pazartesi cevap gelir ona göre hareket ederiz günler kısalıyor çünkü son ana kalmasın işler.

V

vedaterdönmez

20 tane de bana yaz ismail

10 tanede bana yaz ismail abi fidan dikme konusunda uzmanım askerde bu konuda her zaman en önde ben giderdim.

10 tanede bana yaz ismail abi fidan dikme konusunda uzmanım askerde
bu konuda her zaman en önde ben giderdim.

V

vedaterdönmez

Allah razı olsun

V

vedaterdönmez

Allah razı olsun

SsTeam

Yönetici

yerindeservis İsmail abi müthiş oldu bu olay fikrin üzerine düşüp arastirmaniz için çok teşekkürler bu arada belediyeye park ve Bahçeler Müdürlüğü ne giderek ücretsiz fidanlardan toplayabildiğim kadarını ve Tüp şeklinde olanlarda var çam olarak alabildiğimi getirmeye çalışacağım
Ücretsiz nasıl veriyorlar acaba bizde gelip toplayalım :)

SsTeam

Yönetici

Tamam abi bende Büyükşehir Belediyesi park ve bahceler müdürlüğüne hem yer için hem fidan hemde ilk edildiğinde can suyu için yazı gönderdim ve telefonla not baktım geri dönüşler olur ise hemen haber vereceğim oh be sonunda benimle aynı düşüncelerle ve sorumluluktan insanlarla beraberim bu beni inanılmaz mutlu ediyor
Barış kardeşim sana bakınca kendimi görüyorum birbirimize çok benziyoruz bende senin gibi arkadaşları formumuzda bulunmasından hem mutlu hem gururluyum formumuz sadece bir araç club sitesi değil sosyal sorumluluk projelerinde insanları yönlendiren ve bilgilendiren bir platform olarak sağlam temeller üzerine kurularak büyümeye devam ediyor.

SsTeam

Yönetici

Yerindeservis 50 adet fidan​
Vedat44 20 adet fidan​
Togakar 10 adet fidan​
Değişim Bilgisayar Enver Özbay 10 adet fidan
Sevgili arkadaşım Özkan 10 adet fidan
Sayın Kaya Karamehmet 10 adet fidan
Sayın Kenan bey 10 adet fidan
Arttek Mobilya Altuğ bey 10 adet fidan
Lg Evser Elektronik Orhan Amca 10 adet fidan
Sevgili Anneciğim 4 adet fidan

Toplam 145 Fidan bağışı aldık ve almaya devam ediyoruz kalan son 155 Fidan için üyelerimiz ve sevdiklerimizin desteğini bekliyoruz.

SsTeam

Yönetici

Süpersin barış kardeşim çok teşekkür ederim senin katkınla beraber 189 adet fidana ulaştık 2 gün içinde büyük bir başarı şimdi dikim yeri ve her fidan için hakkı rahmetine kavuşan kardeşlerimizin ismini tespit edip her fidana bir künye asma işi kaldı.

SsTeam

Yönetici

Saolasın barış yukarıdan aşağıya doğru baktıkça insanın yüreğini kalbinin sızlatan acı bir liste. :(

SsTeam

Yönetici

bugün cumartesi olduğu için bütün kamu kurumları kapalı olduğu için pazartesi dönüşler olur diye düşünüyorum.

SsTeam

Yönetici

Ben çoğunlukla müşterilerim ve arkadaşlarımdan daha çok fidan bağışı aldım sitede şu an barış sen hariç vedat44 ve togokar üyemizden 30 adet fidan bağışı aldık.

Geri kalan 160 fidan senin ve benim tanıdıkların bağışlarından oluşuyor yapandan da yapmayan dan da Allah razı olsun kimseyi zorla fidan bağışı yaptıracak değiliz.

SsTeam

Yönetici

Yerindeservis 50 adet fidan
Barjen - Barış Esener 40 adet fidan
Vedat44 - Vedat 20 adet fidan
Sayın Yeşim Kırdar 20 adet fidan
Togakar - Koray 10 adet fidan
Hastasiyizdede-Enver Özbay 10 adet fidan
Sevgili arkadaşım Özkan 10 adet fidan
Sayın Kaya Karamehmet 10 adet fidan
Sayın Kenan Bey 10 adet fidan
Arttek mobilya Altuğ Bey 10 adet fidan
Lg Evser Elektronik Orhan Amca 10 adet fidan
Mehmet Ali Özbay 5 adet fidan
Sevgili Anneciğim 5 adet fidan

Toplam 210 Fidan bağışı aldık ve almaya devam ediyoruz.