DUYURU Sitemizin banner'ı hakkında bilgilendirme.

SsTeam

Yönetici
Merhaba Sevgili Arkadaşlar,

Sitemizin ana banner tasarımı tamamlanmıştır nihai tasarım için bugun görüşüp bilgi verip tasarımı sonlandıracağım herkes banner hakkında fikirlerini eksik taraflarını ve eklenmesini istediği şeyleri iletebilirse daha güzel bir sonuç alabiliriz.

Benim ilk bakışta gözüme çarpan

1. Genel siyah ağırlıklı fon daha beyaz veya soft olabilir
2. Resimdeki duba benzin deposu ve lastiklerin yeri ya uyumsuz yada olmasa daha iyimi
3. ssangyong logosu yerinde kendi sitemizin ssangyonglubtr logosu konulması daha uygun olur.

Still genel olarak güzel görünüyor. Söyleyebileceğim 'şahsi' bir-iki şey şunlar olabilir:

• Lastikler ve benzin bidonu'nun perspektifi hatalı. Ayrıca genel 'siyah'ın asaleti ve sadeliği' prensibine eksi yönde etki ediyorlar. Kolaj'ı karmaşık hale getiriyorlar.
  • Arkadaki dubalar yerinde kalabilir. Siyah'ta turuncu elementler iyidir.
  • Şayet dubalar duracaksa logo'nun mavi olması uyumlu olmaz. Ya o da turuncu olmalı ya da krom yapılarak renk skala'sından dışarı çıkılmamalı.
  • Logo olarak genel havayı bozmayacaksa sitemizin logosu kullanılabilir ama bildiğim kadarıyla biraz karışık bir logomuz var.

cavdare

Moderator
bence actyon sportunda resmi olmalı...ssangyongun en ideal araçlarından biri- renk fazla siyah katılıyorum,..lastik ve dubalar yerine -modifiye- offroad u temsil eden resimler eklenebilir...

ugurdeniz

Moderator
nacizane önerim :
sırf 3 modelin değil de tüm modellerin bulunduğu ; özellikle de hepsinin aynı yöne doğru parkederek bizlere önden bakarak duruyor olduğu bir manzara.
cavdare'nin actyon sports hakkındaki fikrine katılmamak mümkün değil. çünkü yanılıyorsam düzeltin , piyasada en çok act.sports geziyor ; yada tanınıyor.
saygılar.

V

vedaterdönmez

Bence kendi Araçlarımızın olduğu bir banner hazirlansa daha güzel olurdu diye düşünüyorum

V

vedaterdönmez

bütün araçları sıra ile toplayıp bi fotoğraf çekip koyabiliriz

nedimkolat

Moderator
Vedat Abi nin fikrine bende katiliyorum. Araclarimiz arasinda standart ve uygulama yapilmis araclarimiz mevcut. Giris sayfasinda guzel bir gorunum olur

Nedim Kolat

Tasarım gayet güzel. Tasarımda kendi araçlarımızın olmasının ya da aynı yöne bakan sıralı modellerin olmasının bir esprisi olduğunu düşünmüyorum.

Önemli olan temiz, sade ve elegan bir görünüme sahip olmak. Olası bir fotoğraf çalışmasının düşündüğünüzden daha fazla ve zorlu bir çalışma süreci olacaktır. Velhasıl önerilen tasarım bir-iki değişiklikle gayet tatmin edici olabilir.

SsTeam

Yönetici
Sevgili Ümit senin ve diğer üyelerimizin önerilerine dikkate alarak sade ve şık bir tasarım için tasarımcı arkadaş ile görüştüm ufak defek detayları bildirdim yarın gün içerisinde tamamlayıp bilgi verecek.

Tasarım gayet güzel. Tasarımda kendi araçlarımızın olmasının ya da aynı yöne bakan sıralı modellerin olmasının bir esprisi olduğunu düşünmüyorum.

Önemli olan temiz, sade ve elegan bir görünüme sahip olmak. Olası bir fotoğraf çalışmasının düşündüğünüzden daha fazla ve zorlu bir çalışma süreci olacaktır. Velhasıl önerilen tasarım bir-iki değişiklikle gayet tatmin edici olabilir.

SsTeam

Yönetici
ismail bence karakalem çalışması yaparak , tüm araçların resimleri flu oval bir çember içinden dışarı fırlayarak altına yada üstüne bir ssangyongclubtr logosu konularak çok güzel ve forumdaki tüm araçlar için geçerli bir tasarım olurdu. bana çalışmaları png veya ai fromatında gönderebilirsen bu konu üzerine birşeyler yapabilirim.bir örnek yüklemeye çalışıyorum bizim motosiklet grubu için yaptığım logo,banner tasarımını ama bir türlü yükleyemedim.

SsTeam

Yönetici
resim yüklenilmiyor 19kb çok düşük olduğu için yükelememe izin vermiyor. face sayfasına koyuyorum oradan bakarsınız..

F

falken34

vedat abi headshot yapmış...
bende katılıyorum..
araçların hepsini yaklaştırıp bir resim çekelim ve onu koyalım..
hatta bence hem potoşop gibi yalan resim değil halis mulis orjinal arazideki aracın resmini koymak daha iyi itibar bırakır..

SsTeam

Yönetici
Koray abi resim çalışman güzel olmuş eline sağlık fakat banner olarak kullanilicak estestikte değil

V

vedaterdönmez

Bi fark yok ilk hali ile son hali arasında sadece yazı gri ren olmuş