Salıncak Yükseltme Torsiyon Bar (Çubuğu) Yükseltme

• Konbuyu başlatan orgasmatron
  • Başlangıç tarihi
O

orgasmatron

Forumdaşlar merhaba,

Korando kj üzerinde 32 11.5 15 R A/T big foot lastik ve - 45 ofset 15 inch jant var , bu lastikler salıncakları yükselterek ve arkaya 8 cm takoz koyarak sorunsuz olarak iş görmekteydiler ki takii dün Antalya Saklıkent'ten inerken telefonla uğraşmam sırasında 40 cm derinlikteki çukurdan 40 km hızla zıplayana kadar, eve gelinceye kadar da birşey yoktu baktım sabah tampon üstündeki sinyal fırlamış sallanıyor, çamurluk da dışa bombe vermiş :RpS_blink:

Hemen şimdi bir çalışma yürüttüm ruskie bratişkilerin sitelerine dadandım hemen bizim ya da benim araç torsiyon barlı salıncak yay da yok BU SALINCAK ADAM GİBİ NASIL YÜKSELİR aq ! Bana bize bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı ? Sağolun Ekli dosyayı görüntüle 2334Ekli dosyayı görüntüle 2335

SsTeam

Yönetici
Cevap: Salincak yükseltme torsiyon bar (çubuğu) yükseltme

Rus sıtesınde var adamlar ssangyong modellerı uzerınde uzmanlaşmış bence oraya bir bakın

O

orgasmatron

baktım iyi de rusca bilirim bulamadım

O

orgasmatron

Forumdaşlar merhaba, aracın ön düzeni torsiyon barlı salıncak helezon yok. Yeni nesil sslerdeki gibi aracı helezon yaylı salıncaklara döndürmek istiyorum salıncak helezon kol vs bulabilecegim cıkmacı irtibat adresi bilen var mı ?