Şahsuvaroğlu Ssangyong YMY Otomotiv

• Konbuyu başlatan aryildiz
  • Başlangıç tarihi
A

aryildiz

şahsuvaroğlu ssangyong ymy otomotiv olarak güzel türkiye'mizin 39 noktasinda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Sorulariniz ve düşünceleriniz olduğunda bizlere ve size yakin bayi ve servis çalişanlari arkadaşlarimizdan faydalanmayi ihmal etmeyiniz.
Saygilarimla

ayhan ramazan yildiz
ymy şahsuvaroğlu
ssangyong türkiye

SsTeam

Yönetici
Cevap: şahsuvaroğlu ssangyong ymy otomotiv

Merhaba Ayhan bey

Ssangyong ailemize katkılarınızdan dolayı tşk eder başarılarınızın devamı dileriz.

Saygılarımla
SsangYongClubTr
Administrator

F

falken34

şahsuvaroğlu ssangyong ymy otomotiv olarak güzel türkiye'mizin 39 noktasinda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Sorulariniz ve düşünceleriniz olduğunda bizlere ve size yakin bayi ve servis çalişanlari arkadaşlarimizdan faydalanmayi ihmal etmeyiniz.
Saygilarimla

ayhan ramazan yildiz
ymy şahsuvaroğlu
ssangyong türkiye

iyi çalışmalar dilerim ayhan bey:

sizden birkaç ricamız var..forumda okuduysanız bazı arkadaşların ufak eksikleri ve yaptırmak istedikleri bazı aksesuarlar var..bu konuda yardımcı olursanız seviniriz..

başarılarınızın devamını dileriz..

Ayhan Bey,
Temsil ettiğiniz ve sattığınız SSangYong'un pazarda hak ettiği yerde olduğunu ve yeterince tanıtıldığını düşünüyor musunuz?

O

orçun81

Saygilarimla

ayhan ramazan yildiz
ymy şahsuvaroğlu
ssangyong türkiye

Ayhan Bey offroad ile ilgili herhangibir yapılanma söz konusu mu?

A

aryildiz

Ayhan Bey,
Temsil ettiğiniz ve sattığınız SSangYong'un pazarda hak ettiği yerde olduğunu ve yeterince tanıtıldığını düşünüyor musunuz?

Tabiki araçlarımızın kalite, sağlamlık ve ergonomik kullanım rahatlıkları düşünülünce bu düşünülemez fakat, reklam ve tanıtım maliyetlerinin mevcut maliyetleri ve dolayısıyla satış fiyatlarını etkileyeceği de aşikar.

- - - Updated - - -

iyi çalışmalar dilerim ayhan bey:

sizden birkaç ricamız var..forumda okuduysanız bazı arkadaşların ufak eksikleri ve yaptırmak istedikleri bazı aksesuarlar var..bu konuda yardımcı olursanız seviniriz..

başarılarınızın devamını dileriz..

Tabi ki elimizden geldiği kadar, gerek satış gerekse satış sonrası hizmetler konularında gereken ne varsa yapılacaktır.

- - - Updated - - -

Ayhan Bey offroad ile ilgili herhangibir yapılanma söz konusu mu?

Çalışmalarımız mevcut fakat henüz planlama aşamasındadır.

O

orçun81

Planlamalarinizda size yardımcı olabilirim...

Suzuki, Mehmet Becce ile off-road yarışmalarında yer aldığı dönemde tanınırlığını arttırmıştı.
Rexton'un Vitara JLX'e göre off road yapabilmesinin üstüne bir fazlası var. Takım elbise ile de kullanılabilecek bir araç.
Off road etkinliklerinde bir kaç kere görünmekte fayda var bence.

F

falken34

Suzuki, Mehmet Becce ile off-road yarışmalarında yer aldığı dönemde tanınırlığını arttırmıştı.
Rexton'un Vitara JLX'e göre off road yapabilmesinin üstüne bir fazlası var. Takım elbise ile de kullanılabilecek bir araç.
Off road etkinliklerinde bir kaç kere görünmekte fayda var bence.
rüştü hocam şahsuvaroğlu ssangyongun reklamını konusnda çok eksik..aracı gören vatandaşlar daha tanımıyor bile..bana çin malı mı diye soranlar var hala..:D
dediğiniz gibi 1-2 tane donanımlı araç yapıp off-road etkinliklerinde boy gösterse biraz da medyada görünse bu fiyatlara çok güzel satış rakamları yakalar..
fiat freemont 4x4 150,000tl olmuş..diğer markaları yazmamayım bile....rexton bedava satılıyor bence...:)

SsTeam

Yönetici

ayhan bey trt 1 de yayınlananan zor yollarin in yapımcıları cok samımı dostlarım , kendileriyle gorustum , arac sponsoru olmayı dusunurseniz programlarda ssang 4 ceker aracları yer alabilir , ssang cok severek guvenerek kullandıgımız potansiyeli cok yuksek bir makine marka bilinirligi acısından cok faydali olacagını dusunuyorum , sevgi ve selamlar ..

V

vedaterdönmez

Çok güzel bir fırsat araçların tanıtımı için

O

orçun81

1. öz eleştri: Hafta sonları offroada gittiğimde yanımda 2 tane hava filtresiyle geziyorum. Çünkü motorun hava aldığı yerden su giriyor. Nedenini söyleyeyim. Arabam normalinden yüksek olduğu için su geçişlerinde lastikler suyu öne doğru itiyor daha fazla su kaldırıyor hava filtresi ıslanıyor. Snorkel ihtiyacı ortaya çıkıyor. Bir abim honk kong ta 100 dolar olduğunu belirtti. Ben küçük esnafım yurt dışı ile ticaretim yok. Sizler bizlere bu ürünü getirtemez misiniz?
2. Şarj dinamosu çok aşağıda kar ve suya çok açık durumdalar içi çok kolay çamur dolup araç şarj kesiyor.

Şimdilik bu kadar yazıyorum hepsini bir celsede yazmayayım :)

F

falken34

1. öz eleştri: Hafta sonları offroada gittiğimde yanımda 2 tane hava filtresiyle geziyorum. Çünkü motorun hava aldığı yerden su giriyor. Nedenini söyleyeyim. Arabam normalinden yüksek olduğu için su geçişlerinde lastikler suyu öne doğru itiyor daha fazla su kaldırıyor hava filtresi ıslanıyor. Snorkel ihtiyacı ortaya çıkıyor. Bir abim honk kong ta 100 dolar olduğunu belirtti. Ben küçük esnafım yurt dışı ile ticaretim yok. Sizler bizlere bu ürünü getirtemez misiniz?
2. Şarj dinamosu çok aşağıda kar ve suya çok açık durumdalar içi çok kolay çamur dolup araç şarj kesiyor.

Şimdilik bu kadar yazıyorum hepsini bir celsede yazmayayım :)

hımm hocam iyi bir konuya parmak bastın...ben daha incelemedim ama.bende hemen kontrol edeyim..eğer öyle bir dezavantaj varsa çözüp sonuşları bildiririm..

F

falken34

ayhan bey trt 1 de yayınlananan zor yollarin in yapımcıları cok samımı dostlarım , kendileriyle gorustum , arac sponsoru olmayı dusunurseniz programlarda ssang 4 ceker aracları yer alabilir , ssang cok severek guvenerek kullandıgımız potansiyeli cok yuksek bir makine marka bilinirligi acısından cok faydali olacagını dusunuyorum , sevgi ve selamlar ..

sabri abi cok güzel düşünmüşsün...acayip reklam çeker bu kampanya...tvde sağlamlıgı ispatlanırsa zaten milletin önyargıları yıkılır..satış potansiyeli bihayli artar..

O

orçun81

sabri abi cok güzel düşünmüşsün...acayip reklam çeker bu kampanya...tvde sağlamlıgı ispatlanırsa zaten milletin önyargıları yıkılır..satış potansiyeli bihayli artar..

Güzel tespitte bu vatandaşlar sizden ekipman isteyecekler. Orjinal ve profesyonel yükseltme, Komple alt koruma, Snorkel, %100 kilit olmasa da en azından LSD'li arka defransiyel isteyeceklerdir. Mehmet BECCE, Cemil ISLIKÇI ikisi de türkiye'nin duayen offroadcularındandır en eskilerinden ve en sevilenlerindendir. O kadar kolay Ssangyon koltuğuna oturacaklarını sanmıyorum.
Aydın Dikim program yapımcısı 10 numara ve mütevazi adamdır. Adamlar Amaroklardan nefret ettiler bizim ekipmansız arabalarla da kanser olurlar herhalde.
Yani işin açıkçası bu YMY'cilerin bu olaya pek sıcak bakacaklarını düşünmüyorum. Ben tutumlarından bunu açıkça anlayabiliyorum.

Düzce'de nisanda ulusal yarış yapacaz. Haziranda da Trial Kupsının bir ayağı da bizde olacak. Yapsınlar düzgün bir araba getirsinler sergileyelim. Ben du stanttan 5 kuruş para da istemeyecem. Dosod(Düzce Offroad) olarakta sizleri temin ederim.

O

orçun81

Kimseden ses cikmiyor....????

SsTeam

Yönetici

Ymy otomotivin bir türlü pazarlama stratejisini anlayabilmiş değilim araçların kullanıcıları kendi aralarında bir offroad piyasası oluşturmuşken ekipman sıkıntısı yaşarken bu konuya sağır kalan yada önemsemiyen bir distiribitor var karşımızda araçların reklamını yapmak için can atan kullanıcıları var iken bu şansı değerdirememeleri kendileri açısından bir kayıp.

Güzel tespitte bu vatandaşlar sizden ekipman isteyecekler. Orjinal ve profesyonel yükseltme, Komple alt koruma, Snorkel, %100 kilit olmasa da en azından LSD'li arka defransiyel isteyeceklerdir. Mehmet BECCE, Cemil ISLIKÇI ikisi de türkiye'nin duayen offroadcularındandır en eskilerinden ve en sevilenlerindendir. O kadar kolay Ssangyon koltuğuna oturacaklarını sanmıyorum.
Aydın Dikim program yapımcısı 10 numara ve mütevazi adamdır. Adamlar Amaroklardan nefret ettiler bizim ekipmansız arabalarla da kanser olurlar herhalde.
Yani işin açıkçası bu YMY'cilerin bu olaya pek sıcak bakacaklarını düşünmüyorum. Ben tutumlarından bunu açıkça anlayabiliyorum.

Düzce'de nisanda ulusal yarış yapacaz. Haziranda da Trial Kupsının bir ayağı da bizde olacak. Yapsınlar düzgün bir araba getirsinler sergileyelim. Ben du stanttan 5 kuruş para da istemeyecem. Dosod(Düzce Offroad) olarakta sizleri temin ederim.