Şahsuvaroğlu Maltepe Şubesi

SsTeam

Yönetici
Aracımla ilgili bir sorun için şahsuvaroğlu maltepe servisine gitmiştim bu zamana kadar gittiğim citroen fiat honda ford servis leri SsangYong servis hizmetleri yanında vasat kalır gidipte görmeleri lazım servis te müşteriye nasıl bir konfor ve ayrıcalık sağlanıyor 3 saat serviste bekledim ps3 oyun konsolunudan digiturk yayını bilardo açık büfe soğuk sıcak yiyecek ne ararsanız var ve bedava tuvalet temizliği hijyeni lüksü otelleri aratmıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 300 Ekli dosyayı görüntüle 301 Ekli dosyayı görüntüle 302 Ekli dosyayı görüntüle 303 Ekli dosyayı görüntüle 299

SsTeam

Yönetici
Cevap: Şahsuvaroğlu Maltepe Şubesi Bi Harika

Bende sürekli Maltepe erśaha gidiyorum herseyiyle dört dörtlük , servis müdürü Turgay beyde cok ilgili cok değerli bir insan .

SsTeam

Yönetici

Sayın araziadami Turgay beye sizden bahsettim sizide tanıyormuş araç konusunda çok uzman bir arkadaşımız dedi sizin için.

SsTeam

Yönetici

estafurullah uzmanlik demeyelimde yıllar icinde yaşananlar diyelim ,

SsTeam

Yönetici

Bir hafta sonun falken34 miles araziadami ve gelmek tanismak isteyen arkadaslarla kucuk bir bulusma organizasyonu yapsak guzel olur. Su sticker tasarimida bitsin herkese birer tane vericem.

servis hakkında tüm ifade edilenlere katılıyorum..
teşekkürler

korandosports

Moderator

+1 izmir ymy de böyle ama bu kadar güzel değil logitech g27 yle gran turismo oynadığımı bilirim test sürüşüne çıkmadan önce

SsTeam

Yönetici

SsangYong tum servislerinde kaliteye önem veriyor.

SsTeam

Yönetici

Maltepe servis her yönüyle gerçekten mükemmel. Korando sports aracımı 10.000 km bakımına götürdüm.
Hızlı bir şekilde işlemler tamamlandı. İşçilik ve yedekparça iskontosu ile 265 TL ödedim.

Eleştireceğim tek bir konu var, bu durum ile tüm servislerde karşılaşırsınız, o da şu, bakım yapan ustaların sürücü koltuğunun ayarı ile oynamaları.
Aracınızı teslim alıp yola cıkıyorsunuz , bir rahatsızlık var , ki onuda yolda farkediyorsunuz.

A

aryildiz

Çok yakında her zaman olduğu gibi üstün hizmet kalitemiz çağ'ın ötesinde Satış Sonrası Hizmetler anlayışımıza ve Dünya'nın en büyük SsangYong Plazası ile Ankara'da YMY ER-Şah ailesine katılacak. Siz değerli Misafirlerimizi Plaza ve showroomlarımızda ağırlamaktan kıvanç duyarız.

Saygılarımla

A. Ramazan YILDIZ
YMY Otomotiv Limited

V

vedaterdönmez

Ben aracımı Yenibosna Ymy den aldım müdür Selçuk bey , tüm satış danışmanı arkadaşlar ve personelin ilgi ve alakasından çok memnun kaldım , aynı ilgiyi servis konusunda da alacağıma inanıyorum başarılarının devamını temenni eder teşekkürü borç bilirim

Ben hiç bir servisten memnun ve mutlu değilim usta yok malesef servislerde 5yıldır 2.aracımı kullanıyorum ve sıkıntı halinde muhattap bulamıyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Birtek sizden duyuyorum memnunıyetı benim aracım yolda yığıldı 6günde yapıldığı söylendi aldım şanzuman problem cıkarttı tekrar götürdüm olmadı tekrar götürdüm keza gene olmadı pazartesi tekra götürecegim ben 5 yıldır hiç bir servisten memnun değilim çeşitli arızalarımı ve cözüm süreclerini yazacagım buraya dedim ya usta yok benim gülen yuze caya corbaya oyun konsoluna tav olmam olay sıkıntım çözülsün bu sıkıntım inşallah pazartesi günü bu iş çözülür bu şahsi bir durum değildir turgay bey ve keza calışan oersonel arkadaslarımı tenzi ederım bu işi organize kim ediyosa sitemim onadır saygılarımla.

Sent from my iPhone using Tapatalk

SsTeam

Yönetici

Pardon Yanlış Oldu Ymy Yenibosna ile karıştırdım benim sorunlarımı tuzla ve maltepe de çözüm bulamamışlardı Yenibosna YMY de çözülmüştü

F

falken34

dekorasyon ilgi alaka bekleme salonu felan güzel...ama birkaç tane eğitimli usta lazım maltepe servise...
iş sadece dekorasyonla bitmiyor..

SsTeam

Yönetici

Çok yakında her zaman olduğu gibi üstün hizmet kalitemiz çağ'ın ötesinde Satış Sonrası Hizmetler anlayışımıza ve Dünya'nın en büyük SsangYong Plazası ile Ankara'da YMY ER-Şah ailesine katılacak. Siz değerli Misafirlerimizi Plaza ve showroomlarımızda ağırlamaktan kıvanç duyarız.

Saygılarımla

A. Ramazan YILDIZ
YMY Otomotiv Limited
ramazan bey , satış yapılana kadar mümkün olan her türlü pozitif hareketler , nazik , gülücüklerle ve ağız dolusu güven telkin eden konuşmalar vs.vs.., satış yaptıktan sonra hiçbir şey kalmıyor , daha çok gözlemlerim var yazarım ama gerek yok.. ama bir satış tecrübelisi olarak bence yazacağınız herşeyin iddia dan öteye geçmeyeceğini dikkate alıp , bin düşünüp bir söylemeniz , belirtmeniz gerekir. "iş dir kişinin ayinesi" atasözü en makbul yer sanırım; sonuçta dünyanın en büyük plazası olması değil ihtiyaç olan , ihtiyaç olan ; gerçekten satıştan , satış sonrasına kadar , hatta araç hurdaya ayrılana kadar gerçek yaklaşım , aynı seviyede ve titizlikle dialog kurmak. yoksa en büyük plazada yalnız oturmak değil amaç..