Sahibinden Ssangyong KYRON xdi 2.0 Otomatik

Merhaba arkadaşlar. yaklaşık 2 yıldır kullandığım aracı özel sebeplerden ötürü satıyorum. ilanım malum sitede de var. ilan no: 218139063 bu forumdan arkadaşlar için gereken ne ise fazlasıyla yapılacaktır.
Hayırlı forumlar.

Çok incesiniz İsmail bey. Aleni site reklamı olmaması açısından eklememiştim. Teşekkür ederim.
Hayırlı forumlar.

ugurdeniz

Moderator
merhaba ,
ilanda yazmamıssınız da
boya ve değişen durumu nedir .
boya takıntısı olanlar arasın mı aramasın mı ? : )))
hayırlı satışlar.

boyalı parçalar işaretli uğur bey. Servis expertizine göre aracın 3 parçasında küçük küçük boyalar mevcut kaza değil, genelde çamurluklarda ve sürtme den ötürü. ben alırken öyle aldım. kazası vs. yok şükür.

Arkadaşlar ilan ile ilgili yorumlarınızı merak ediyorum.
Mesela fiyat? ya da bu araçla ilgili piyasa görüşü? artı ve eksi yönler gibi... Nedendir bilinmez ama, defalarca takas teklifi almama rağmen bu forumdan da dahil pek ciddi bir alıcı ile görüşmedim sayılır? Yorumlarsanız sevinirim.
Hayırlı forumlar.

İsmail bey. yorumunuz için teşekkürler. Aslında bence de fiyat bu araçlar için düşük. Lakin nedense insanlar, tabiri caizse kırık dökük araçlara tonlarca para verirken, böyle araçları es geçiyor. Birde "piyasada temiz araç yok" diye yakınanlar, temiz araçlara da yanaşmıyor :) bana göre büyük çelişki ama hayırlısı bakalım...

Sanırım forum kullanımı birhayli düşük bu aralar. Arkadaşlar tatilden dönmediler mi acaba?

Merhaba,

Ben de bi kyron arıyorum ama sunroff olmaması, 4*2 olması, deri döşeme gibi donanım eksiklikleriyle fiyatınızın pahalı olduğunu düşünüyorum.

Ben karşılaştırırken her alıcı gibi arabanın ederi değil tabikide piyasa fiyatlarıyla karşılaştırıyorum :D

Haklısınız Mesut bey. Fakat şöyle birşey var; aracın güvenilir olması, bakımlı olması (servis çok önemli bence), araç kullanım şekli ve artıları ile de değeri belirlenir. Aracımla ilgili bir sorunum yok şükür. Ama satarsam, bu forumdan bir arkadaşa nasip olmasını çok isterim o ayrı tabi.

Araç satıldı arkadaşlar.
Her nekadar araç satılmış olsa da, bu güzel ailenin bir parçası olarak kalacağımı ve ilk fırsatımda yeniden ssangyong'a döneceğimi belirtmek isterim.

YvzNazli

Moderator
Hakkınızda hayırlısı olsun Albayım. Umarım daha iyi bir makinaya binmek nasip olur.

GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bariskonor

Moderator
Aaaaa. Çok sevindim. Bir kez daha görüşemedik ama bu vesileile göüşmek isterim.
Yeni araç ne olacak? Aklında ne var?

Barış bey şimdilik palio aldım. Bir yatırım düşüncemi gerçekleştirdim. İleride nasip olursa tekrar ss' a geçiş yapacağım nasip olursa.
Görüşmek için de uygun bir zaman kollarız yine. Bu sefer daha geniş bir sohbet aralığımız olur inş.

bariskonor

Moderator
Aaaa tabii ki. Çok isterim görüşmeyi. Hayırlı olmuş yatırım işi. Umarım katlanarak dönüşünü de görürsünüz. Çok sevgiler.