Rus SsangYong severlerin buluşması

SsTeam

Yönetici
Kulübü hakkında

"Benim Rexton" - SsangYong Owners Club


Bizim Kulübü obediniyaet sahipleri SsangYong Rexton, Actyon, Kyron, Musso ve Korando!
Kulüp - REXTON nedir? Bu gibi düşünen Koreli otomobil bir kulüp olarak başlangıçta oluşturulmuş Sang-Yong bir ittifaktır. Web sitesinin oluşturulması resmi tarih 21 Mart 2006 olduğunu
Sitesi oluşturma ana fikri, seçilen aracın yeteneklerinin daha iyi anlaşılması, tasarımı, sürüş performansı bir görünüm ile daha sonra birkaç araç sahipleri Ssangyong, birleştirmek oldu. Site sürekli olarak genişledi ve büyüdü edilir. Bugüne kadar, ülkemizde ve yurtdışında yaşayan 1000'den fazla kişi birleştiriyor. Diğerlerinden sitenin bir ayırt edici özelliği, herhangi bir araba modeli herhangi sahibi bu forum katılımcıları ile diyaloglarında, sitenin sayfalarında hem de oluşabilir Karşılaştırılması araba REXTON, ACTYON, KYRON vb ile araçların özelliklerini karşılaştırmak için, siteye uygulayabilirsiniz, açıklığı ve gerekçesiyle test. REXTON - club periyodik çöplüklere sözde "pokatushkakh" ve alanlarda kendi otomobillerde bölünürler.

Site tartışma otomotiv konuların ötesine gitti - bir araba olarak başlangıçta oluşturulmuş. Sitede çeşitli konularda canlı bir tartışma. Farklı mesleklerden insanlar, farklı çıkarları Forumu varlığı forumu zenginleştirir. Burada, yanlış soru için kimse hakimler. Aksine - yardım ister ve belirli bir durumda ne yapılması gerektiğini öğretti olacaktır.
REXTON - club iletişiminizi tek bir bilgisayar üzerinden iletişim sınırı yok. Kulüp üyeleri sürekli doğada olduğu gibi, restoran ve kafelerde rahat ve samimi bir atmosferde rastlanmaktadır.

Toplantılarda, acemi ve usta kulüp arasında hiçbir ayrım. Herkesi buraya geldiniz. Ve kaç ilginç fotoğraflar ve videolar bu görüşmelerden sonra sitede görünür. Sürekli çalıştı ve kültür programı yeni yerler, ilgi sadece yerler keşfetmek.
REXTON - kulüp her zaman aynı kulüpleri ile karşılamak için mutlu olduğunu, deneyim toplantıları değiştirir. Sürekli araçların farklı markaların bir karşılaştırma yoktur.
Satın alma ve kredi işleme incelik zaman sitede düzgün bir araba sigorta yararlı bilgi ve hukuki niteliğine, tüm markaların, bilgilerin potansiyel otomobil alıcıları için yararlı bir sürü indirim olsun.
REXTON - kulüp kendi sembolleri vardır, gelişmiş ve evrensel oy hakkı bayrak kulübü benimsemiş, yazılı ve müzik kulübü marşı ayarlanır. Kurulu sürekli Severstal temsilcisi ve garanti araç bakım ve gelişimini iyileştirmek satıcı üzerinde merkezleri ile çalışıyor. Muayene ve yedek parça alımı sırasında indirim hakkı veren bir kulüp kartı geliştirdi.


Web REXTON - kulüp sürekli güncellenen, çalışmalarını geliştirmeye forum üyeleri ve yönetim kurulu arasındaki geniş kapsamlı tartışma Site önerileri sitede kayıtlı herkes kabul edilmektedir.
Web REXTON - Club - Yoğun bir günün ardından iletişim, ilginç bilgiler ve dinlenme.

Bizimle misin? O zaman gidelim!
 
F

falken34

trde de büyür..zaman gerekli...:)
ssangyongu çin malı sanan var hala...:D
 

Üst