Rodius Aksesuar Eksikliği

[FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]Rodıus aldığıma pişman olmak üzereyim araçla ilgili aksesuarı geçtim artık pas pas bile yok sıkıldım artık arabayı satıyorsan aksesurda getir rodıus üvey evlatmı kardeşim [/FONT]

cavdare

Moderator
Cevap: Rodius üvey evlatmı

gradalı param olsa rodius alsamda paspası olmasa...:) ne lazımsa birşey uydurulur..

baturalpoghan

Moderator

Aksesuar konusunda evet abi baya sıkıntılı ama paspas dediğin nedir halledilir takılma bence :)

legionee

Moderator

Hocam ben Rexton'a sahibinden.com'dan paspas aldım. Çok kaliteli de değildi, Şahsuvaroğlu'na baya sitem etmiştim zamanında bizi aksesuarsız koyduğu için ama sonradan çok umursamadım. Aracın kalitesi ufak ayrıntıları umursamamanızı sağlıyor. Rodius harika bir araç, bir paspas uydurup tadını çıkarın bence.

F

falken34

rodius mpv sınıfında ender araçlardan biri..4x4 mpv yok gibi bişey..bence üvey evlat değil hatta has evlat..
bu tip konular için aracınızdan soğumayın...aksesuar için başka markalara bakın..uyan bir model mutlak vardır..
bizde distribütürle sorunlar yaşadık aksesuar hakkında..neticede kendimiz yapmaya karar verdik..
elin varsa başını kaşırsın...:)

bir şnorkel ve yükseltme ve diğer aksesuarlar için distribütör yurtdısı yazışmaları yapmış bekliyoruz..

SsTeam

Yönetici

Biz bırakın paspasi yükseltme kiti Vinç spacer snorkel amartisor bi xenon far araç içi Kamer DVR sistemi gibi birçok şeyi üyelerimize beraber bulduk yaptık distiribitor çok söyledik ama yeni getirme kararı aldılar ama bizler üyelerimiz sayesinde üç adım önlerinde gidiyoruz.

Arkadaşlar paspas var yada yok çokta fifi ama ben bir soruna değinmek istedim ama anladığım kadarıyla yanlış anlaşıldım türkiye pazarında varsan ve daim olmak istiyorsan ayrıca satış rakamlarını artırmak gibi bir niyetin varsa aksesuar önemli bir ayrıntı ayrıca rodius benim ikinci ssangyong aracım markamdan memnunum

SsTeam

Yönetici

Söylemekten bizim de dilimizde tüy kalmadı bizde kendi cozumlerimizi kendimiz bulma kararı aldık bu fiyata böyle araçların alternatifi olmadığı için önemsiyoruz artık bize uygun fiyatlı marka değeri düşük kaliteli araçlar lazım lakin marka değeri yükseldikçe fiyatlarda yukarı çıkıyor 2015 ilk çeyreğinde n sonra 1.6 gelince bütün araçlar prim yapıcak.

SsTeam

Yönetici

İlk rexton alan arkadaşlarımız 1 sene once full Platinum 95 bin tl almışlardı şimdi 128 bin tl

rextonmert

Moderator

İşte abi burda bize iş düşüyor elimizden geldiğince daha çok çoğalır ve reklam yaparsak günün birinde mutlaka sesimizi duyacaklardır öyle düşünüyorum.

Iyi gunler
Bende Rodius platinyum satin aldim. Daha once yurt disinda minivan(dodge grand caravan) kullandigimizdan ve cocuklarin bu oturma seklini cok sevdiginden bu araci tercih ettim. Zaten ulkemizde Lancia haricindeki tek secenek buydu.
Diger arkadaslarinda dedigi gibi bayide istedigimiz aksesuarlar su anda yok. Benim icin en onemliside cocuklar icin multimedya sistemi.
Araca bir tavan monitoru ve on taraftaki radyo cd yerinede bir navigasyon taktirmak istiyorum. Birde esim kullanacagi icin on ve arka park sensoru ve kamera.
Eger bu islemleri daha once yaptirmis olan arkadaslar bana marka model ve bu isi Ankara'da yapabilecek bir yer tavsiye edebilirmisiniz?

Aracı aldığınız yetkili satıcının anlaşmalı olduğu yerler var nitekim ben öyle yaptırdım multimedya kafalıklarda ekran ve geri görüş kamerası 3250 tl ama pişman oldum piyasada aynı marka daha uyguna vardı araştırmadan almayın derim park sensörüne gelince bana arka park sensörü hediye edildi bir sorun derim hayırlı olsun ALLAH kaza bela vermesin

YvzNazli

Moderator
Sayın Demir Ogan öncelikle Hoşgeldiniz.
Site Kuralları gereği ve nezaket kuralları gereği; forumda paylaşım yapmadan ve bilgi alışverişinde bulunmadan önce kendinizi tanıtmanız önemle rica olunur.

GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme: