Rexton W Vites Geçişinde Sorun Yaşıyorum.

Selam arkadaslar bi sorunum var ,aracim 2012 rexton otomatik vites gecerken frene basinca lik lik sesi cikmiyo ve vites bostan D ye yada R ye gecmiyor,bi kac denemeden sonra geciyor .sorun ne olabilir .Facebooktaki grubumuzda yazdim fren musuru,yada vites kilidi olabilir dediler.

Selam arkadaslar bi sorunum var ,aracim 2012 rexton otomatik vites gecerken frene basinca lik lik sesi cikmiyo ve vites bostan D ye yada R ye gecmiyor,bi kac denemeden sonra geciyor .sorun ne olabilir .Facebooktaki grubumuzda yazdim fren musuru,yada vites kilidi olabilir dediler.
Benim açtığım bir konu vardı vites n de kaldı diye ordan fikir sahibi olabilirsiniz

Rica ederim ne demek yardımcı olabildiysem.bubforum sitesi deneyim birikim yeridir. Bizde çok faydalandik buradaki dostlardan

Sorunun çözümü değil ama acil bir durum için kullanım kılavuzunda Bölüm 6 Sayfa 12'de "Vites Kol Kilit Açma İşlemi" adında bir çözüm var. Eğer vites P'de takılı kalırsa adımları uygulayarak D'ye geçiş yapabilirsiniz. Belki N veya R'de de işe yarayabilir ancak kesin çözüm değildir. Aklınızda bulunsun.