Rexton W tavan Barına LED BAR uygulaması

En sonunda LEDBAR larımın montajını yaptırabildim. Resimleri sizler ile paylaşmak isterim...

http://www.offroadaksesuar.com/

Yukarıdaki siteden birçok değişik seçeneğini bulabilirsiniz. Internetten sipariş verebildiğiniz gibi dükkanından da gidip alınabiliniyor. Tabi buranın dışında da birçok off- road mağazalarında da mevcut. Benimki 41 ınc 240 watt. Ortalama 1000 tl gibi bir fiyatı var.Amerıkada bir kamyonette görmüştüm, çok beğenmiştim. Yeni yeni türkiyede de kullanılmaya başlandı.

SsTeam

Yönetici
Bu arada bizede organizasyonlarımızda aşçu başu lazım en kısa zamanda aramızda görmekten mutlu oluruz [emoji6]

V

vedaterdönmez

Emre hoşgeldin aramıza barları hallettin mi uygulamadan sonraki resimleri atarsan bi bakalım.

bunun boyunu mu kisalttin ben daha uzun diye hatırlıyorum ayaklarını mi değiştirdin hayırlı olsun Güle güle kullan

:)tabikide seve seve katılırım ismail bey. konu yemekse ben ordayım...

Montajı direk barların üstüne yaptık. Kabloyuda barın içinden geçirdiler. Böylece dışarıdan herhangibir kablo kirliliği görünmemekte. Açıkçası ben YMY yenibosna servisinde yaptırdım. Sağolsun servis müdürü Alp bey bu konuda baya yardımcı oldu bana. Eğer dışarıda bir yere taktırılcak olunursa teknisyenin çok titiz olması gerekir. Cihaz çok fazla elektrik çektiği için kabloların baya kalın olması gerekir. Ayrıca mutlaka röle de takılmasıda gerekli...

Selam vedat abi taktım sonunda... Resimleri attım zaten1. Sayfada mevcut. Bu arada askıyada gerek kalmadı

Yok abi ya, birşey değiştirmedim. Tepede küçük görünüyor herhalde:)
Ayaklarını yönünü değiştirdim sadece, aklıma sonradan geldi. İçe doğru çevirince ayaklar tam barlara denk geldi. Bu arda spacerları yaptırmak istiyorum, yardımlarınızı rica ederim.

İsmail bey, incelediğim kadarı ile ürün özellikleri benimki ile aynı. Görselliği de aynı. Ama dikkatli olmak gerekli diye düşünüyorum, çünkü gümrükte takılma olasılığı var. Geçengün arkadaşımın yurtdışından sipariş ettiği bir adet papyon için saçma sapan bir vergi çıkardılar. :))

SsTeam

Yönetici
Ürünü sipariş verirken 80 dolarlık bir ürün faturası kestirip gönderince sorun çıkmıyor

SsTeam

Yönetici
Abi gunaydin ben bu urunden 3 tane siparis verdim ve gelmedi fiyati geri istedim

Rexton 2.7