Rexton W Platinum Versiyonda Bluetooth Varmı Acaba..

SsTeam

Yönetici
Merhaba,

Bende SsangYong Rexton W beğenen biriyim fiyat ve donanım orantılı güzel bir araç sadece bildiğim kadarıyla bir kaç eksiği var
blutooth navigasyon 5 vitesli olması ve 155 beygir olması küçük kardeşi korango bile 175 beygir 6 ileri vites var.

Yetkili Bayisi yada konu hakkında bilgisi olan kişiler cevap yazarsa sevinirim

aralık ayında aracı almayı düşünüyorum.

SsTeam

Yönetici
Rexton W modelimizde Bluetooth özelliği bulunmaktadır. Navigasyon standart olmamakla birlikte müşterilerimize opsiyon olarak sunulmaktadır.
Rexton W 4x4 AT Platinum paketinde, 5 ileri Mercedes-Tiptronik şanzıman bulunmaktadır. Araç, 2000 cc, 155 hp ve 360 NM tork üretmektedir. Araç 1000 dev/dk 190 NM tork üretirken max tork olan 360 NM’yi 1500-2800 dev/dk üretmektedir. Buda aracın kalkışlarda iyi bir performans göstermesini sağlamaktadır.

Araçlarımız Hakkında daha detaylı bilgi alabilmeniz için sizi en yakın SsangYong Showroom’una bekliyoruz.

Saygılarımızla,

SsangYong Turkiye
Haktan Arslan
Satış Danışmanı

korandosports

Moderator
Merhaba,

Bende SsangYong Rexton W beğenen biriyim fiyat ve donanım orantılı güzel bir araç sadece bildiğim kadarıyla bir kaç eksiği var
blutooth navigasyon 5 vitesli olması ve 155 beygir olması küçük kardeşi korango bile 175 beygir 6 ileri vites var.

Yetkili Bayisi yada konu hakkında bilgisi olan kişiler cevap yazarsa sevinirim

aralık ayında aracı almayı düşünüyorum.
hocam aynısını izmir ymy de aracımı alırken sormuştum direksiyon kutusu mu demişti tam hatırlamıyorum ondan dedi :confused: bende chip tuning sordum şanzumanı elinize alabilirsiniz hocam dedi boşver fln 360 nm tork la idare edicez artık

SsTeam

Yönetici
bende chip tuning işlemini biraz mesafeliyim uzunda vadede gazlı arabaların nasıl motoru yavas yavas can çektirdiği gibi chip tuning de motora uzun vade de sorun çıkartıcağını düşünüyorum.