Rexton W Ayrıntılı Test Sürüşü ve Anlatımı

SsTeam

Yönetici
Cevap: Rexton W Inceleme

Merhaba hosgeldiniz , sonuna kadar izledim tarafsız ve cok başarılı buldum videonuza emeginıze saglik tebrik ederim .

SsTeam

Yönetici

Merhaba rüştü bey bizde forum olarak amator bir tanıtım yapmayı planlıyorduk siz bizden erken davandınız tebrik ederiz çok güzel bir tanıtım olmuş aracı almayı düşünen veya alan arkadaşlarımız için bilgilendirici bir video olmuş sizi formumuzda görmekten mutluluk duyduk.

Saygılarımızla
SsangYongClubtr

E

Erdinc

Kesinlikle çok güzel bir inceleme olmuş, emeğinize sağlık. daha önce sorento için yaptığınız incelemeyide incelemeiştim, o da gayet başarılıydı. Bu yolda ilerlemeye devam :)

çok güzel bir inceleme yapmışsınız.
bizim ile paylaştıgınız için teşekkür ederim.

SsTeam

Yönetici
Cevap: Rexton W Videolu Ayrıntılı Inceleme

Güzel bir detaylandirma. Tke takildiğim nokta tüm inceleme içinde yanilmiyorsam 4 kez koltuklara takmişssiniz. Baldirlara kadar uzun olmamasi nedeni ile. Kimya-sağlik için diz kapaği kivrimindan itibaren gelecek darbe yüklenmeler kan dolaşimini daha da azaltacaği ve uzun süreli araç kullanimlarinda diz kivrik ve bu bölgenin arkasindan geçen ana damarlara basinç uygulanmasindan dolayi ayaklarda uyuşukluk hissiyat azalmasi ve apri meydana gelebilecektir. Sanirim bu dikkate alinmiş yada tamamen tesadüf....:)

Merhaba,

Bugün izleme fırsatım oldu. Çok objektif ve yalın olmuş. Emeğinize sağlık,tebrikler.

V

vedaterdönmez

Emeğinize sağlık Rüştü bey , araç alımında sizin ve falken34 kardeşimin çok katkısı oldu ,teşekkür ediyorum

SsTeam

Yönetici

bilgilendirme için teşekkür ederim rüştü bey