Rexton W Aracimi Aldim Muhetesem Bir Makine

SsTeam

Yönetici
Merhaba arkadaslar

Bugun aksam itabariyle rexton w beyaz 4x4 aracimi galeriden cikarmis bulunmaktayim bu zamana kadar bindigim seyler araba degilmis onu anladim arabanin heybeti herkesi yolda sasirtiyor donup bakiyorlar :)

Aracin resmini ve ozelliklerini dikkatimi ceken herseyi bu konudan devamli ilgilenen arkadaslari bilgilendiricem.

Bu formu seviyorum iyi varsin SsangYong Club Tr ;)

F

falken34

hayırlı uğurlu olsun..kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.:)

E

Erdinc

Merhaba arkadaslar

Bugun aksam itabariyle rexton w beyaz 4x4 aracimi galeriden cikarmis bulunmaktayim bu zamana kadar bindigim seyler araba degilmis onu anladim arabanin heybeti herkesi yolda sasirtiyor donup bakiyorlar :)

Aracin resmini ve ozelliklerini dikkatimi ceken herseyi bu konudan devamli ilgilenen arkadaslari bilgilendiricem.

Hayırlı olsun, güle güle kullanının aracınızı, Allah kaza bela vermesin. Sayı her gün artıyor :D

SsTeam

Yönetici
Merhaba arkadaslar

Allah ağız tadıyla binmesi nasip etsin, hayırlı olsun.

E

Erdinc

Sn. yerindeservis

Aracınızı neden bir kaucuk paspas almak yerine halı kaplattınız ? halıflex paspasları zaten içinde var diye biliyorum. Halı sonucta ıslanınca cabuk kurumaz, koku yapar, camurlanıp kurudugunda içeride toz yapar ?

F

falken34

Sn. yerindeservis

Aracınızı neden bir kaucuk paspas almak yerine halı kaplattınız ? halıflex paspasları zaten içinde var diye biliyorum. Halı sonucta ıslanınca cabuk kurumaz, koku yapar, camurlanıp kurudugunda içeride toz yapar ?
bencede halı iyi bir fikir değil..plastik paspas daha mantıklı..uygun birşey bulursam bende plsatik bende acağım..

SsTeam

Yönetici
ilk önce paspaların yerine yuvarlak halkalı plastik döşeme yaptırmayı dusundum daha sonra acık renk bulamadıgım için halı dosetmeyi karar verdim yanlız halılar aracın on yolcu surucu arka komple yolcu ve bagaj komple halı ile döşendi çok şık oldu sadece normal krem rengi paspas alıp içine koyucam kirlenmesin diye yazında çıkartıcam.

- - - Updated - - -

falken34 rexton w motorun sağır olmaması için 3,500 - 4,000 devirdemi kullanmak lazım eskiden oyle derlerdir şimdiki teknolojik motorlarda boyle birşeye gerek varmı acaba.

F

falken34

devirli kullanmayın..sakin ve fazla sıkıştırmadan kullanın...yeni model dizeller rodaj gerektirir..5000km sonra istediğiniz kadar gazlayabilirsiniz..:cool:

M

makser

teşekkür ederim bir yanlış algıyıda sayenizde öğrenmiş olduk.