Rexton G4 Gün Yüzüne Çıktı

Evet merakla beklenen yeni Rexton Seul da 30 martta yapılacak fuarda tanıtılacak.Fuarla birlikte Kore'de satışa çıkacak olan yeni Rexton 2017 sonunda dünya pazarına çıkacak.Türkiye'de satışa sunulup sunulmuyacağı henüz nrtlik kazanmadı.

Cevap: Yeni Rexton Gün Yüzüne Çıktı

Modelin gelişmiş tasarımının, ana şirket Mahindra & Mahindra'nın, 2015 yılının sonlarında Pininfarina'yı 28 milyon dolara satın almasıyla bir ilgisi olabilir. Ünlü İtalyan tasarım evinin SUV ile herhangi bir bağlantısı olup olmadığı bu noktada bilinmiyor, ancak biz şimdiye kadar tasarım anlamında gördüğümüz şeyleri beğendik. İç kabine gelecek olursak, sizi görünüm anlamında çok şaşırtmayacak olsa da işlevselliği ile bunu unutturacaktır.

SsangYong, otomobilin bazı teknik özelliklerini de açıkladı. Buna göre araç, 4,850 mm uzunluğunda, 1,920 mm genişliğinde, 1,800 mm yüksekliğinde ve 2,865 mm dingil mesafesine sahip. Otomobilin kaputunun altında ise benzinli ve yeni “temiz dizel” seçenekleri olacak. Motorun ürettiği güç arka tekerlere ya da dört tekere birden gönderilebilecek.

SM-N910H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ahmetkoksal1640

Moderator

Motor gücü hakkında bir bilgi var mı acaba 2000 cc nin üstünde olursa turkiyedeki malum vergi politikası satış da zorlar gibi geliyor

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.0 benzinli ve 2.2 diesel olarak üretime alınmış 2.2 motor ile ötv faktörü göz önüne alınırsa Türkiye şartlarında 250-270000 TL bandında satışa sunulur diye tahmin ediyorum

ahmetkoksal1640

Moderator

Abi hayırlı satışlar dilerim 270000 verip 2.2 motorla vergi vericek sem gider 2 _ 3 yaşındaki kız Mercedes range yada prado alır binerim rexton u seviyorum ssangyong u da ama sadece illa sıfır araba olsun kardeşim diyenlere gelsin demektir bu akıbeti sorento gibi olur 180000 e 2000 cc arabayı satarken 270000 e 2.2 cc araba ne kadar satar sence sahsuvaroglunun kapısından içeri giren herkes eski kasa varmı diye sorar gibime geliyor maliyetini alt sınırını bilemiyorum tabi ama 200 veya max 210 gibi bir fiyatı yakalamalari lazım tabi bunu şu an eski kasada yaptıkları gibi donanımı kısarak yaparlarsa gene olmaz😉

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

toranaga

Moderator

Araç çok güzel duruyor. Canlısını görürüz inşallah. Belki de Şahsuvaroğlu bir güzellik yapar, eşantiyon vb. çekiliş gibi.

SsTeam

Yönetici

Araba güzel ama 270 bin tl verip"de bu arabayı araziye sokacak bir deli ben varım bende akıllandım o kadar para verip almamda araziyede sokmam da :)

Rakam benim tahmin ettiğim bir rakam net rakam daha belli değil hatta Türkiye'de satışa sunulup sunulmuyacağı dahi belli değil

Alper

Moderator

Gelsin abi birkaç tane satsın da sokakların efendisi olsun reklam olsun :)

Tasarım görüntü on.numara ama d segment araçlarda fayda ilişkisi bakilmadan direk sıkıntısız satarlar ama orta segment markalar 200-270bin aralığında araç ülkemizde satamazlar. Bakın sorento, akıllarda bilinen bir model olması ve 2000cc olmasına rağmen fiyat konusunda sınıfta kaldi. Mercedes bile bu vergi fiyat ilişkisinden dolayı 1.6 motorlarla iş görmeye çalışıyor. Sahsuvaroglu bu duruma dikkat etmeli. Yeni rexton, x-trailden biraz yüksek olursa gene satar. Yoksa yollarda bu güzelliği görmemiz biraz zor. 😌

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tasarım görüntü on.numara ama d segment araçlarda fayda ilişkisi bakilmadan direk sıkıntısız satarlar ama orta segment markalar 200-270bin aralığında araç ülkemizde satamazlar. Bakın sorento, akıllarda bilinen bir model olması ve 2000cc olmasına rağmen fiyat konusunda sınıfta kaldi. Mercedes bile bu vergi fiyat ilişkisinden dolayı 1.6 motorlarla iş görmeye çalışıyor. Sahsuvaroglu bu duruma dikkat etmeli. Yeni rexton, x-trailden biraz yüksek olursa gene satar. Yoksa yollarda bu güzelliği görmemiz biraz zor. 😌

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Şahsuvaroğlu bizim gördüklerimizi ve görmediklerimizi bizden daha iyi düşünüp kılı kırk yaracak hesaplar yapıyordur buna eminim ,neticede ürününü satmak için pazarda yer bulması lazım

YvzNazli

Moderator

Bakarsın binerizde 😉

Gelsin bi teste çıkıp canına okuruz ya [emoji28]
Allah herkesin gönlüne göre versin [emoji4]
Şuan Rexton W ile en üst seviyeye geldiğimizi düşünüyorum. Orhan babada seviyor arabasını [emoji4] Rahat 10 yılı var [emoji28]

GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

YvzNazli

Moderator

Logoların benzediğini bi ben mi düşünüyorum? [emoji28]

GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi