Rexton Arka Dingil Çukara Girdiğinde Ses Geliyor

SsTeam

Yönetici
Arkadaşlar aracıma alalım 11 ay oldu son 3 aydır çukurlara ve kasislere girdiğimde arka tekerin ordan tangır tungur sesler geliyor 2 kere ssangyong maltepe servisine götürdüm 2 sinde de yaptık dediler ama sorun çözülmedi aynı sorun vedat abinin rextonun da ve barjen-barış korandosports aracında da varmı diye onların araçlarında kullandım çukurlara girdim sorun yok arkadaşlar benim aracımı kullandı ve aynı ses sorununu onlar da gördü sitenin admini olarak böyle bir sorun yaşamam ve servislerin sorunu çözememesi onların adına kötü bir reklam oluyor konu hakkında siz üyelerim izinde tecrübe ve fikirlerinizi almak isterim.

Ayrıca barjen-barış'ın korando sports kullandığımda dikkatime çeken bir husus var araçta yol yakıt tüketim ekranı var rodios ve korondo da var ne hikmetse amiral gemisi Rexton'a konulmuyor mantıklı bir açıklaması da yok keza rexton2014 model kasa yada koymamışlar nasıl bir mantık ki sen alt model araca yol yakıt tüketimini koyuyorsun rexton a gelince gerek yok zaten kodaman arabası kodaman yakıt tüketimi nemi bakar diye düşünüyorlar.

legionee

Moderator
Cevap: Rexton arka dingil çukara girdiğinde ses geliyor

''...gerek yok zaten kodaman arabası kodaman yakıt tüketimi nemi bakar diye düşünüyorlar.'' :D

Muhtemelen satış politikası gereği maliyet düşürme amaçlıdır. Arka dingildeki sese gelince , sorun çıkması doğal ama çözememeleri sıkıntı verici. Araçtan anlamadıklarını çoktan anladık zaten. Yetkili servis yerine güvenilir ustadan fikir almak sonuca daha yakın bir yaklaşım gibi geliyor.

SsTeam

Yönetici

ali abi o zaman diğer araçlarada koyamamaları lazım navigasyon koyun demiyorum ya benim dandik 25 bin liralık fiat fiorino aracımda bile yol yakıt tüketimi vardı

125 bin liralık jeep de yok çok komik ya maliyeti en fazla olsun fabrikaya maliyeti 50 $ basit bir ekran ve yazılım çok pahalı bir sistem olsa fiat kendi ticari araçlarına koymaz

legionee

Moderator

Doğru söylüyorsun İsmail Abi, yazılımla atabiliyorlarmış demişti birileri ama kimdi şimdi hatırlayamadım. Yaılımla halledilen bir iş o kadar da maliyetli olmasa gerek. O vakit bu eksiklik de dingil düşünce sisteminin bir ürünü. Eski Rexton'lar (2011) full donanım, 2012-2013'ler karakucak. Bi ne yaptığını bilmezlik var bu işte ama.

SsTeam

Yönetici

HEP DERİM YETKİNLİK , BİLGİ , VE TECRÜBE.. HER DEFASINDA AYNI HERKESE AYNI MUHABBET.. 100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VAR DENİLİYOR AMA İÇİ BOŞ , KİM MEMNUN , BIRAK ONU 100 KİŞİ DE 1 KİŞİ MEMNUN OLMASA YİNE 100% DEĞİL DEMEKTİR. BU KADAR BASİT BİR DENKLEMİ BİLE OTURTAMADILAR AMA AYNI SLOGANI OTURTMAYA ÇALIŞIYORLAR. BU ARADA 0 YÜZDELİK DİLİMDEKİ İLK 1 BENİM SANIRIM :mad:

rextonlar ilk geldiğinde (2.7 motor olanlar) donanım olarak çok yüksektiler ve buyüzden çok pahalıydılar.Vergiside motoru yüzünden çok fazlaydı.
Böyle olunca ilk rextonlarda satış az oldu.

Şahsuvaroğlu ne yaptı donanımı azalttı.motoru değişirdi.

RExton alacaklara tavsiyem herzaman eski kasa 2.7 motor olanlardan alın olmuştur.....

SsTeam

Yönetici

Arka akşamdan gelen sesi de vidalar gevsemis sikmislar fakat is emrine yazmamislar
Birde ssangyong tüm servislerinde genel bir sorun var yapılan işle alakali hiçbir belge vermiyorlar eğer özellikle istemezseniz sanırım yönetimin kesin talimatı var musteri istemediği sürece ne yapıldığına dail forum vermeyin davalık olursak ellerinde kanıt olmasın diye komik bir durum

SsTeam

Yönetici

Tuzla ve maltepe servisinin halledemedigi sorunu Yenibosna halletti servisteki arkadaşlar diğer servislere göre daha tecrübeli sorunun kaynagida taş girmiş aracın altına o yuzdenmis

Ekli dosyayı görüntüle 1484

F

falken34

hahahahahah :D bakmakla görmek arasında ince bir çizgi var...yenibosna bunu görmüş :D

ayrıca katılıyorum arkadaşlar..ssangyong müşteri memnuniyetini sağlamalı..yoksa çok müşteri kaybeder..
forumda direk biz kullanıcıların tecrübelerini paylaşması ıle alacak insanların kafasındaki soru işaretlerini çözüyor..
forumda ne kadar şikayetçi kullanıcı olursa satışları ona göre düşer..
bu nedenle şahsuvaoğlu bunu göz önüne almalı..