Rexon W Nikel Cam Çıtası

• Konbuyu başlatan vedaterdönmez
  • Başlangıç tarihi
V

vedaterdönmez

Bugün cam çıtası için bu işte profesyonel olan bir firma ile gorustum İlginizi çekerse fikirlerinizi alayim

SsTeam

Yönetici
Cevap: Nikel cam çıtası

Çok şık olmuş beyaz araçta da bu kadar şık dururmu acaba.

V

vedaterdönmez

Beyaz da aynı şıklığı vermeyebilir sayın adminim

SsTeam

Yönetici

güzel olmuş , bence beyaz da da güzel durur , hatta beyaz daki diğer kroma kısımları tamamlar. ama mat kroma olursa daha iyi olur. birde nikelajların yıkanma ve yıbranma detayları varmı?

cengiz67

Moderator

Vedat bey , merhabalar nikelajcının adresi hatta telefonunu verebilirmisiniz.

V

vedaterdönmez

Cengiz bey telefonu vereyim , Titiz nikelaj Soner bey (0212) 621 3161 - (0212) 533 9053 gorusurseniz bilgim olsun hazır kalıp yoktu ben de yaptırmak istiyorum sanırım sayın adminim de yaptırmak ister toplu fiyat alalım , Çünki yüksek fiyat vermişti

SsTeam

Yönetici

Evet bende nikelaj yaptırmak istiyorum fakat cam rusgarliklarin olduğu yeri hariç.

V

vedaterdönmez

Benim arka Kapıda ki ruzgarligin birisi uçmuş [emoji20]

cengiz67

Moderator

Vedat bey, Soner bey le görüştüm kalıbın pahalıya geleceğini kendisine geri dönüşümün olmayacağını bu işin el emeği ,sanatıyla yapılabileceğini ama fiyatın 350 tl olabileceğini söyledi .Bana iki cam için 60-80cm uzunluğu olan nikelaj için bu rakam yüksek geldi.

V

vedaterdönmez

Yurt dışında bulamadım bir de Cengiz bey iki cam değil komple dönecek şekil de olması lazım yani alt Çitalar zaten var komple kenarına dönmesi lazim

cengiz67

Moderator

bende açılıyor isterseniz dreamstime.com a girip aramaya 28199636 yazın öylede görebilirsiniz