OTOMATİK 2010 Kyron Model Araçta YAKIT BİTTİĞİNDE NE OLUR ?

Dibine kadar yakit biterse ne olur cevaplarsaniz memnun kalirim.
Not: Ben öyle yapmayacağim sadece bilmek istiyorum. Teşekkürler

Yakıt bitmiș yolda kalmıș olursun :)
Depodaki dibdeki birikmiș pisliği olduğu gibi enjektörlere aktarmıș olursun sonra enjektör tamir yolu görünebilir yakın zamanda.

Dibine kadar yakit biterse ne olur cevaplarsaniz memnun kalirim.
Not: Ben öyle yapmayacağim sadece bilmek istiyorum. Teşekkürler
Kadir bey dediği gibi yolda kalırsınız [emoji3]
eğer yakıtı araç stop edecek kadar bitirirseniz pompa hava yapabilir yakıt aldıktan sonra manuel müdahale gerekebilir elle pompalamak gerekebilir. Ama marş havayı atabilir büyük ihtimalle.

Bide aracın şehirde yakıtının bitmesi çok ayıp bişey bence, heryer istasyon.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yakıt bitmiș yolda kalmıș olursun :)
Depodaki dibdeki birikmiș pisliği olduğu gibi enjektörlere aktarmıș olursun sonra enjektör tamir yolu görünebilir yakın zamanda.
Abi Cevabın İçin Çok Teşekkür Ederim Gece gece İyi Güldürdün beni allahta seni güldürsün. peki depodaki pisliği nasıl çıkarabiliriz ki atmanın kolay bi yolu yokmu ?

Kadir bey dediği gibi yolda kalırsınız [emoji3]
eğer yakıtı araç stop edecek kadar bitirirseniz pompa hava yapabilir yakıt aldıktan sonra manuel müdahale gerekebilir elle pompalamak gerekebilir. Ama marş havayı atabilir büyük ihtimalle.

Bide aracın şehirde yakıtının bitmesi çok ayıp bişey bence, heryer istasyon.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bilgin İçin Teşekkür Ederim. Abi Dediğin Gibi Heryer istasyon ama bilmek için yazdım :) vakit ayırdığınız için teşekkürler...

En iyi marka depo temizleycilerine yöneldim bende bir ara o düÈ™ünce ile depoyu açtırıp temizletmeyeyim dedim kendim yapaym dedim ama enjektor sorunu yașadım buda bana 4000 tl ye patladı

Enjektör iși sakat iș orjinal olması gereken demirbașlardan biri benim için aracımda en önemli yani önceliğim olan 3 bölüm var onlar sağlam olsun gerisi bir şekilde halledilir onlara çok titiz davranırım
1 - kayıș rulmanları
2 - enjektörler
3 - yağ filitresi