Ortepedi Uzmanı Nafiz Bilsel

SsTeam

Yönetici
Arkadaşlar bende 6 yıl önce kalça protezi operasyonu geçirdim bir çok doktor yapamayız olmaz tutmaz yan yatar vs dedi Nafiz Bilsel hocam i forumlarda bir hastanın önerisi üzerine buldum muayene etti 3 gün sonra gel yatış yap dedi Cerrahpaşa'da 6 saatlik operasyonla 15 yıllık platin çıkartıldı protez takıldı bende canlı canlı lokal ansteziyle izledim operasyonu :)

SsTeam

Yönetici
Ayrıca web sitesinde geçmiş zaman ben yapmıştım www.nafizbilsel.com iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

SsTeam

Yönetici
ismail, hoca ile ilşetişme geçeceğim , 2 konu biri abimin ankilozan spondalit i ve benimde parağımda biliyorsun 5 adet platin var , hem parmağı kullanamıyorum hemde platinlerden dolayı yumruklar kapanmıyor :( bu konuda bakalım neler yapabileceğiz.

SsTeam

Yönetici
Ortepedi ankilozan spondilit konusunda uzman değil onun için romotoloji uzmanına gitmek lazım Nafiz hocayi buzamana kadar gönderdiğim bütün hastalar dua etti çok babacan biridir gittiğinde bilgisayarci ismail gönderdi sizede selamı var de yeter.

SsTeam

Yönetici
ismailim romotologlarla işlemler bitti yapılacak birşey yok deneme tahtasına çevirdiler , sadece ortopedi uzmanı ile iyi bir fizik tedavi programı hazırlatmak, ve kemik güçlendirmesine yönelik tedavi varsa, kıkırdak , ve kemik iliği vs. gibi çalışmalar.ama benim ciddi derecede ihtiyacım olacak artık parmağımdaki 5 platin acaip derecede sıkıntı yaratmaya başladı..