Oğlum toruk namı diyar actoyon sport (:

SsTeam

Yönetici
Gruba katılalı yaklaşık 2 hafta oluyor. Grubun aktifligi ve bilgi paylaşımı beni facebook gibi tapatalk sayesinde online tutuyor. Acaba yeni birşey cikacakmı yada yeni bir parça bulabilecek miyim teknik konuda bilgi edilebilecek miyim diye bütün herkese öncelik le çok tesekkur ediyorum.

Bahsettiğim üzere actiyon spor 4x2 araca sahibim aracımdan çok sükürki memnunum gerek yakıt gerek yol konforu öyleki hardtop sayesinde kimi insanları kamyonet olduğuna ikna etmeye çalışıyorum. Son zamanlarda 4x4 olarak bi ihtiyaç belirdi ama oğlumdan vaz gecemiyorum. Yakın zamanda güzel bir organizasyon ile sizlerle tanışmak isterim. Saygılar sevgiler

Oğuzhan YILDIRIM

SsTeam

Yönetici
Katılıyorum vedat abi yoksa tepemize çıkar zaten murat mollayi altına alıyordu allahtan 2 cekerdi teker kaydı kıl payı kurtuldu :)

SsTeam

Yönetici
Walla abi ya adami kurtardik bide biİzi ezicekti ya bu adam 4 ceker alirsa tek bizi degil arabalarinda ustune cikar demedi demediyin [emoji2][emoji2][emoji2]

SsTeam

Yönetici
Dalga demiyelimde ona takilmak diyelim insan sevdigine takilirmis ve sizi cok seviyoruz [emoji173]️[emoji173]️[emoji2]

SsTeam

Yönetici
Hepiniz kralsınız ya sizinle suya dalarım ölümüne ama ben 4x4 ü alcamm hayırlısiyla (:) Ediz abim muroyla beraber kahramanimsin zaten ((= hamsimide ezecektom az kalsin
:( barış kanki yıkıcazz ortalığı senin kaşarlı sucuklu tost baya ilhan verdi ((=

F

falken34

gelecekte sabri abi olmaya uygun en büyük adaysın oğuzhan :D:D:D
ulen sen 4x4 al..sen vinci al gel vinç braketini ben yapıcam sana ..:D