Ofsetli Jant Yükseltme

Merhaba arkdaşlar; ben henüz araç sahibi değilim ama aracı almaya çok yakınım size bir kaç sorum olacak get kullanarak yada helezyon ile bu araçlar yükseltiliyor mu? ve offroad görünmesini sağlamak için çamur lastikleri takılırsa performans çok düşer mi? birde ofsetli jant yada spacer ve get kullanan hiç görmedim olmuyor mu yoksa yapan mı yok acaba?

bariskonor

Moderator
Cevap: ofset jant yükseltme

Bence bununla ilgili bir parca daha zaman ayirabilirseniz sitede konu ile ilgili bolumler ve yazismalar var. Aklinizdaki sorularin bir bolumune uardimci olacagina inaniyorum. Siteye hosgeldiniz.

O

orçun81

Bence de forumu biraz daha derinlemesine incelerseniz akliniza takilan ve girmek istediğiniz herseyi bulabilirsiniz kanaatindeyim

V

vedaterdönmez

Emre bey foruma hosgeldiniz dediğiniz şeylerin hepsi benim ve bir çok arkadaşımın aracında mevcut forumu düzgün incelerseniz göreceksiniz yine de bir iki fotoğraf atayım görün ( Get ile kupadan + yaylardan yukseltme, spacer + ofsetli jant, all terian lastik, başka bir şey varmiydi? Yazmadiklariniza ben de ilave edeyim,vinç, sepet, Dalkıran . . . . . . . . . . . . . .

V

vedaterdönmez

Orçun tapatalk tan mi giriyorsun?

Yardımlarınız için tesekkur ederim evet inceledim gördüm bu fotoğrafları ama benim çekincem daha çok bu uygulamar korando sport 4x2 ye olur mu. Hic korando sport ta görmediğim için yazmıştım.

V

vedaterdönmez

Korando sportta da var ama 4X2 olduğundan bence bukadar ugrasa değmez diye düşünüyorum tabi bu benim fikrim

V

vedaterdönmez

Bu resimdeki araç 4x4 bilginize