Multimedia Arızası

2. el yeni aldığımız tivoli multimediası video oynatmıyordu. ve bluetooth bağlantısında ses iyi gelmiyordu. bugün sabah tuzla şahsuvaroğluna aracı götürdük. incelediler multimediası arızalı dediler ve sıfırı ile değiştirecekler siparişi verildi 1 hafta içinde kore'den gelicek. Eğer sizlerdede böyle bir arıza varsa aracı servise götürün garanti kapsamında ücretsiz değişim yapılıyor

iyi forumlar.

ahmetkoksal1640

Moderator
2. el yeni aldığımız tivoli multimediası video oynatmıyordu. ve bluetooth bağlantısında ses iyi gelmiyordu. bugün sabah tuzla şahsuvaroğluna aracı götürdük. incelediler multimediası arızalı dediler ve sıfırı ile değiştirecekler siparişi verildi 1 hafta içinde kore'den gelicek. Eğer sizlerdede böyle bir arıza varsa aracı servise götürün garanti kapsamında ücretsiz değişim yapılıyor

iyi forumlar.
Eyvallah kardeşim ben kablo ile bağlanıp tlf daki navigasyonu veya video lari ekrana yansıtıyor um ama araç hareket eder etmez ekrani kapatıyor ve sürüş halinde video seyretmek kazaya neden olabilir gibi bir uyarı veriyor iyide sana ne hem navigasyon cihazı yok hadi tlf dan sorunu çözelim dedik cihaz bunada müsade etmiyor sanırım yazılımsal bir durum 🤔🤔🤔 çözemedik henuz

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

rucar

Moderator
Benim teypte de radyoda iken sorun yok ama cd ve bluetoothtan müzik dinlerden kesik kesik geliyor, bir tahmini olan var mı?

abi aynı durum bizde de vardı aracın garantisi devam etmiyorsa iyi bi elektronikciye gösterebilirsin büyük ihtimalle bluetooth vericilerinde veya kablolarında problem vardır.

Alper

Moderator
Benim teypte de radyoda iken sorun yok ama cd ve bluetoothtan müzik dinlerden kesik kesik geliyor, bir tahmini olan var mı?

Sorun; teyp çıkışınındaki ses kablosunun eskimiş olmasından, gevşemiş olmasından ya da şase bağlantısının gevşemesinden kaynaklı olabilir.
Video ya da ses kaydı varsa süper olur bu arada.

Freelander

Moderator
Eyvallah kardeşim ben kablo ile bağlanıp tlf daki navigasyonu veya video lari ekrana yansıtıyor um ama araç hareket eder etmez ekrani kapatıyor ve sürüş halinde video seyretmek kazaya neden olabilir gibi bir uyarı veriyor iyide sana ne hem navigasyon cihazı yok hadi tlf dan sorunu çözelim dedik cihaz bunada müsade etmiyor sanırım yazılımsal bir durum 🤔🤔🤔 çözemedik henuz

teybi çıkartın, arkada brake kablosunu, şase kablosuna bağlayın,
boylece hep elfreni çekik sanıp park halinde olduğunuzu düşünür.

eski teyptede brake hattını şaseye bağlamışlardı, ordan çözdüm işi.

ahmetkoksal1640

Moderator
teybi çıkartın, arkada brake kablosunu, şase kablosuna bağlayın,
boylece hep elfreni çekik sanıp park halinde olduğunuzu düşünür.

eski teyptede brake hattını şaseye bağlamışlardı, ordan çözdüm işi.
Çok teşekkürler umarım işe yarar deniyecegim [emoji12] [emoji4] [emoji4] [emoji4]